מבזקיםפוליטי / מדיני
נפתחו הקלפיות לבחירת רשימת מפלגת העבודה לכנסת ה-25
הקלפיות לבחירת רשימת מפלגת העבודה לכנסת ה-25 נפתחו לפני זמן קצר (שלישי). במקביל לפתיחת הקלפיות נשלחו כ40,000 מסרונים עם קישור להצבעה דיגיטלית. ההצבעה תימשך עד השעה 19:00 והתוצאות יוכרזו בשעה 19:30, באירוע מיוחד ב׳קמילו׳ בתל אביב, במעמד יו״ר המפלגה מרב מיכאלי.
מנכ"ל המפלגה ניר רוזן: "בשעה 10:00 בבוקר נשלחו כ40,000 מסרונים עם הקישור המיוחד להצבעה הדיגיטלית ונפתחו הקלפיות ברחבי הארץ. בכך, המירוץ לרשימת העבודה נפתח באופן רשמי. ההצבעה תימשך עד השעה 19:00. אני קורא לכל חברי וחברות המפלגה לצאת ולממש את זכותם במפלגה. חג פריימריז שמח״.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/08/c7f97386c9b83b37c6dd93d7a40f1cdf.jpg?resize=708%2C472&ssl=1)