מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: ירה לעבר אדם שהיה בגן השעשועים עם בנו הפעוט ואשתו ההרה

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום בגין ניסיון רצח נגד אשביר טרקין (24) מת"א, שבשל סכסוך ירה לעבר אדם אשר היה בגן השעשועים עם בנו הפעוט ואשתו ההרה.

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד רותם נוימן וסרמן, עולה כי בין הנאשם למתלונן הכרות רבת שנים, כאשר לאחרונה התגלע סכסוך בין השניים. לפני כשבועיים בשעות הצהריים, הגיע המתלונן למספרה בעוד אשתו ההרה ובנו הפעוט המתינו לו בגינת משחקים הסמוכה למקום. הנאשם שהגיע למקום רכוב על אופניים חשמליים, שבחזקתו נשק מאולתר, פנה אל המתלונן בסמוך לכניסה למספרה וביקש לשוחח עמו, אך המתלונן התעלם מבקשתו. הנאשם, שהמתין למתלונן מחוץ למספרה, ניסה לשוחח עמו בשנית, אך המתלונן, שהיה בדרכו לגינת המשחקים לאשתו ובנו הפעוט, אמר לנאשם כי הוא אינו פנוי וכי ישוחחו מאוחר יותר.

בסמוך לכך ירד הנאשם מהאופניים החשמליים והחל לרוץ לכיוון המתלונן, תוך שהוא צועק לעברו "תרחיק את הילדה". אז כיוון הנאשם את הנשק, שהביא עמו וירה לכיוון פלג גופו העליון בכוונה לגרום למותו, והכל כאשר המתלונן מצוי בצמוד לבנו ואשתו וקורא לעבר הנאשם "אל תירה בבן שלי". אחד הקליעים פגע במתלונן, אשר החל להימלט מהגינה לכיוון הרחוב, בעוד הנאשם רודף אחריו וממשיך לירות. לאחר שהנאשם נתקל במעצור בנשק הוא שב על עקבותיו ונמלט מן המקום. בעקבות האירוע המתלונן הובהל לבית החולים טופל בחדר הלם ונותר מורדם ומונשם למשך יותר משבוע.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

בבקשה למעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל ציינה עו"ד נוימן וסרמן כי: "תעוזתו של המשיב, אשר ניסה לרצוח את המתלונן בעודו שוהה בגינת משחקים ומנדנד את בנו הפעוט, כאשר אשתו ההרה מצויה אף היא במקום, בטבורה של עיר ובצהרי היום – מלמדת כי המשיב לא יבחל בדבר בניסיון לממש את מטרתו. העובדה כי למשיב הייתה נגישות לנשק ולתחמושת, שמקורם אינו ידוע וכך גם מקומם היום, יש בה כדי להעצים את מסוכנותו."

לנאשם יוחסו עבירות של ניסיון לרצח; חבלה חמורה בנסיבות מחמירות; נשיאה והובלה של נשק שלא כדין; שיבוש מהלכי משפט והחזקת סכין או אגרופן למטרה לא כשרה.

כתב אישום אשביר טרקין
אילוסטרציה

Back to top button