הודעות דוברותמבזקים
לפיד: סיימתי לפני זמן קצר את הערכת המצב, בקריה בתל-אביב….
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/08/לפיד-סיימתי-לפני-זמן-קצר-את-הערכת-המצב-בקריה-בתל-אביב.jpg?w=708&ssl=1)
סיימתי לפני זמן קצר את הערכת המצב, בקריה בתל-אביב. במסגרת הדיון ניתנה סקירה של מהלכי מבצע "עלות השחר" ביממה האחרונה וההערכות הבטחונית והאזרחית לימים הקרובים. https://t.co/lIOJHo1rzo
סיימתי לפני זמן קצר את הערכת המצב, בקריה בתל-אביב. במסגרת הדיון ניתנה סקירה של מהלכי מבצע "עלות השחר" ביממה האחרונה וההערכות הבטחונית והאזרחית לימים הקרובים. pic.twitter.com/lIOJHo1rzo
— יאיר לפיד – Yair Lapid (@yairlapid) August 7, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.