מבזקיםפוליטי / מדיני

בן גביר מוותר על שריון מועמד עוצמה יהודית: "מוותר על השוויון למען האחדות"

יו"ר עוצמה יהודית חבר הכנסת איתמר בן גביר התראיין הערב (חמישי) באולפן של יעקב ברדוגו בערוץ 14, ומסר כי הוא מוותר על דרישת השוויון למען האחדות, ויסכים לשריין את אחד ממועמדי הציונות הדתית במקום העשירי ברשימה המאוחדת, מקום עליו כבר סוכם בין הצדדים שיוצב בו מועמד של עוצמה יהודית.

לדברי בן גביר: "ברוח פיוס של ערב תשעה באב, אני בא לכאן כדי להגיע לאיחוד והסכמה. לעוצמה יהודית יש כמיהה גדולה של קהלים גדולים שרואים בנו כבית, ואני רוצה לחבק אותם ולתת להם ייצוג: מסורתיים, פריפריה, חרדים ואפילו חילונים".

בן גביר הוסיף: "יש פער משמעותי בכוח של עוצמה יהודית בכל הסקרים שהתפרסמו, גם כשמדובר בריצה נפרדת וגם כשאני עומד בראש הרשימה המשותפת ופער גדול עוד יותר בסקרים הפנימיים שלנו, אבל בניגוד לקולות שאני שומע מהשטח, אני מוכן לעשות ויתור נוסף למען האחדות".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

בן גביר הציע: "לחברי בצלאל סמוטריץ' חשוב שגם חברי הכנסת המכהנים וגם סעדה יהיו בעשירייה הראשונה, ואני מוכן לקבל את זה. באתי כדי לומר שלמרות הכול, אני מוותר על החלוקה השוויונית. אני מוכן לשים במקום העשירי שכבר סיכמנו שהוא שלי, מועמד של הציונות הדתית, וככה ייכנסו לעשירייה גם חברי הכנסת המכהנים וגם סעדה. אני עושה את זה למען האחדות, כדי שתהיה כאן ממשלת ימין מלא-מלא".

ארכיון. צילום: דוברות עוצמה יהודית

Back to top button