מבזקיםמשפטי/פלילי

תוך 24 שעות: 7 חשודים מבית שאן נעצרו בחשד להונאת כרטיסים ברשתות

היחידה לפשיעה מקוונת במחוז מרכז, פתחה בחקירה לפני מספר שבועות עם קבלת צבר של עשרות תלונות בדבר חשד להונאת כרטיסים באמצעות הרשתות החברתיות. כרטיסים אלו היו מיועדים להופעות מהארץ ומחו"ל, משחקי כדורגל בארץ או בחו"ל ועוד.

במהלך החקירה נמצא כי החשודים ביצעו את ההונאה ב 2 שלבים, תחילה היו פונים תחת פרופילים מזויפים לקורבנות תמימים בקבוצות ייעודיות לממכר וקניית כרטיסים ברשתות החברתיות ומבקשים לרכוש כרטיסים לאירועים שונים ולאחר קבלת הכרטיסים האלקטרוניים, היו החשודים שולחים צילום מזויף של העברה בנקאית.

לאחר מכן היו מוכרים את הכרטיס האמיתי לעשרות קורבנות תמימים כאשר אמצעי התשלום היה מתבצע באמצעות קוד סודי למשיכת מזומן ללא כרטיס המותאם לסכום הכרטיס שסוכם עם החשודים. לחילופין, היה החשוד משתמש ביישומון הביט של אזרחים תמימים תחת תירוצים שונים ואז לוקח מהם את הכסף.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

יחידת הפשיעה המקוונת במחוז מרכז ריכזה כאמור את עשרות התלונות שהגיעו מכל חלקי הארץ והחלה בחקירה סמויה שהפכה אתמול בסיוע שוטרי תחנת רחובות לגלויה עם מעצרם של 4 חשודים בשנות ה 20 לחייהם תושבי בית שאן, הבוקר עצרו השוטרים לחקירה עוד 3 חשודים – 2 מהם בשנות ה 20 ואחד קטין בן 17, אף הם תושבי העיר.

אתמול הוארך מעצרם של 4 החשודים בבית המשפט בראשון לציון בין 3 ל 5 ימים – כל אחד ע"פ חלקו. בהתאם לחומר הראיות, יוחלט האם להביא את 3 החשודים שנעצרו היום (רביעי) לבימ"ש בעיר בבקשה להאריך את מעצרם.

אילוסטרציה

Back to top button