מבזקיםצבא וביטחון

אירוע הפרידה מבנט בקריה: "אני מעביר הלאה מדינת ישראל חזקה ומשגשגת"

אירוע הפרידה של צה"ל מראש הממשלה היוצא, נפתלי בנט, התקיים היום (שני) במחנה רבין (הקריה). ראש הממשלה החליפי קיים שיחת פרידה מהפורום. במהלך השיחה הודו חברי פורום מטכ״ל למר בנט על פועלו למען צה״ל ולמען ביטחון מדינת ישראל.

מדברי ראש הממשלה היוצא, נפתלי בנט: "אני בוטח בצה״ל ובמפקדיו. אני מעביר הלאה מדינת ישראל חזקה ומשגשגת, וגבולותיה שקטים. תושבי הדרום חוו את השנה השקטה והבטוחה ביותר מזה שנים. איראן מבינה שהיא לא חסינה עוד על פעולותיה כנגד ישראל, גם דרך שלוחותיה. אנחנו נכנסים לתקופה של מערכת בחירות. האויב אינו מתחשב בנו. אתם העוגן הביטחוני של מדינת ישראל במיוחד בעתיד הקרוב. עלינו לשמור על אחדות וממלכתיות בכל מחיר".

קראו גם:  שני תושבי אום אל פחם מואשמים בניסיון הצטרפות לארגון הטרור דאעש

מדברי שר הביטחון, מר בני גנץ: "ראש הממשלה היוצא, אני חושב שמה שהיה חשוב בתפקוד שלך הוא שהסתכלת בצורה ממלכתית ורחבה על צורכי האזרחים כולם. זה היה נכון גם לסוגיות הביטחון – הבנת לעומק את הצרכים של המערכת, והיית קשוב אליהם, ואני מבקש להודות לך בשמי ובשם כל מערכת הביטחון על הפעולה המשותפת למען ביטחון אזרחי ישראל בשנה האחרונה".

מדברי ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי: ״אני רוצה להביע בפניך הערכה רבה על כל שעשית עבור בטחון ישראל. אני מודה לך בשמי, בשם המטה הכללי ובשם צה"ל כולו על הגישה העניינית, חיזוק צה"ל ומשרתיו, הגיבוי והתמיכה. צה"ל אמון על ביטחון ישראל – זהו ייעודנו. אני מעריך את עשייתך ומודה לך על תרומתך".

קראו גם:  שב"כ חשף וסיכל התארגנויות של דאע"ש בתוך ישראל, שניים נעצרו
צילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן