חדשות הארץמבזקים

בשורה משמחת לתושבי קריית שמונה: המוקד הרפואי ימשיך לפעול כרגיל

ראש העיר קריית שמונה, אביחי שטרן קיבל לפני זמן קצר (שני) הודעה מחברת הכנסת יעל רון בן משה לפיה וועדת הכספים אישרה העברה של מיליון וחצי שקלים מהכספים הקואליציוניים של מפלגת כחול לבן, לטובת המשך הפעלת המוקד הרפואי בקריית שמונה.

כזכור, המוקד הרפואי היה בסכנת סגירה, היות והתקציב להמשך הפעלתו אמור היה להסתיים באוקטובר 2022.

כעת לאור החלטת וועדת הכספים, ימשיך המוקד לפעול כרגיל גם במהלך השנה הבאה.

ראש עיריית קריית שמונה אביחי שטרן שנפגש בחודשים האחרונים עם שרים וחברי כנסת כדי להשיג את התקציב להמשך הפעלת המקום ברך על ההחלטה.

"שמח שהמאמצים שלנו נשאו פרי. תודה מיוחדת לחברת הכנסת יעל רון בן משה שהעלתה את הנושא בוועדת הכספים, ליו"ר הוועדה אלכס קושניר ולכל מי שסייע לנו בנושא. אומנם תקציב זה זה לא פותר את בעיית חדר המיון אבל מאפשר לנו זמן חשוב כדי שאחת ולתמיד ישכילו כל הגורמים להבין שחייב למצוא תקציב להפעלת חדר מיון בעיר ולא מוקד רפואי", אמר ראש העיר שטרן.

קראו גם:  אלוף-משנה ח' נכנס לתפקיד מפקד בסיס חיל האוויר חצור

ח״כ יעל רון בן משה (כחול לבן) אמרה: "אני שמחה שהצלחנו, יו״ר ועדת הכספים אלכס קושניר ואני, עוד בכנסת ה-24 להביא בשורה משמעותית לצפון. משרד הבריאות יעביר מליון וחצי ש״ח לטובת חדר המיון הקדמי בקריית שמונה, במסגרת הכספים הקואליציוניים של מפלגת כחול לבן שדרשה זאת לאורך כל הדרך. בכנסת הבאה נקדם פתרונות קבע לגליל המזרחי. מדובר בהצלת חיים".

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ אלכס קושניר (ישראל ביתנו): "אחד מהאתגרים החשובים ביותר שעומדים בפנינו הוא חיזוק שירותי הרפואה בפריפריה, שלוקים בחסר כבר שנים ארוכות. אני שמח שהיום סוף סוף, ההעברה התקציבית הגיעה לאישור ועדת הכספים. מדובר בתקציב קריטי עבור חיזוק המיון הקדמי בקרית שמונה, שיסייע רבות לתושבי האזור כולו."

קראו גם:  ארגון 'בטרם': 22 ילדים חרדים נהרגו בעשור האחרון בתאונות בתקופת "בין הזמנים"
צילום: דוברות עיריית קריית שמונה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן