מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: רצח את אשתו לאחר שביקשה להיפרד ממנו

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד מארון כלאסני (54) תושב חיפה בגין רצח אשתו סמר כלאסני ז"ל, לאחר שביקשה להיפרד ממנו.

על פי כתב האישום שהגיש עו"ד ראמי סלאמה, הנאשם נשוי לסמר כלאסני (51) ז"ל ולהם 3 ילדים משותפים. עד חודש מרץ 2022 הנאשם, המנוחה וביתם התגוררו ביחד, היחסים בין הנאשם והמנוחה היו מתוחים, ובמהלך חודש מרץ 2022, על רקע החרפת הסכסוך, עזב הנאשם את הדירה ועבר להתגורר בבית אמו. בחודש יוני נפגשו הנאשם, המנוחה, הבת ובני משפחה נוספים בבית אמו של הנאשם, בקשר למסיבת אירוסיה של הבת, על רקע הסכסוך ורגשות הזעם והתסכול של הנאשם מהפגישה שהייתה, ושהבין כי אין בכוונת המנוחה לחזור לחיות עמו, החליט להמיתה.

קראו גם:  משרד הבריאות: יחד עם שר הבריאות @NitzanHorowitz, ביקר היום מנכ"ל...

הנאשם הצטייד במיכל גז מדמיע ובסכין מטבח נסע עם מונית לבניין המגורים של המנוחה. הנאשם המתין במונית בסמוך לבניין המגורים במשך כשעה, תוך שהוא עוקב אחר היוצאים והנכנסים לבניין המגורים. הנאשם קפץ ממרפסת השכנים למרפסת דירתה של המנוחה. באותה עת ישבה הבת בחדר האורחים. הבת הופתעה מכניסת הנאשם לדירה והתחילה לצעוק, הנאשם רסס גז מדמיע על הבת והדף אותה מחוץ לדירה ונעל את הדלת. ניגש הנאשם למנוחה, ריסס את פניה בגז מדמיע ,המנוחה נמלטה מפני הנאשם אל המרפסת, הנאשם רדף אחרי המנוחה למרפסת, תפס בידה, משך אותה בכוח חזרה אל תוך הדירה, אך המנוחה התנגדה לו ואחזה במעקה המרפסת. על מנת להתגבר על התנגדותה של המנוחה, היכה הנאשם את המנוחה בבטן וגרר אותה לתוך הדירה.

קראו גם:  התראה אוטומטית: צבע אדום [07/08/2022]:23:03:ניר עוזנשלח דרך @CumtaAlert...

הנאשם דקר את המנוחה 13 פעמים באיזור החזה והגב באמצעות שני סכינים בזמן שהבת והסבתא של המנוחה מחוץ לדירה צועקות ומתחננות בפניו שלא יפגע במנוחה. לשמע זעקותיהן, התאספו שכנים רבים מחוץ לדירה. אחד השכנים נכנס אל הדירה מבעד למרפסת, ומשראה אותו הנאשם, השליך הסכין מידו. בשלב זה, ובזמן שהמנוחה שרועה על הרצפה פצועה אנושות ומתבוססת בדמה, ניגש הנאשם למטבח, נטל סכין אחרת ודקר את עצמו באזור הבטן, עד שאחד השכנים השתלט עליו ולקח את הסכין מידו.

המנוחה הובהלה לבית החולים תוך שבוצעו בה פעולות החייאה, אך זמן קצר לאחר הגעתה לבית החולים, נקבע מותה. כתוצאה מהדקירות העצמיות של הנאשם נגרמו לו חתכים, הנאשם הובהל לבית החולים רמב"ם שם אושפז וטופל.

קראו גם:  שלושה נאשמים בהצתה מכוונת של אוטובוס בגוש חלב

כתב האישום מייחס לנאשם עבירת רצח בנסיבות מחמירות, הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

אילוסטרציה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן