חדשות הארץמבזקים

ירושלים: ערבים ריססו יהודי בצבע רעיל במהלך נסיעה ברכבת הקלה

יהודי שנסע ברכבת הקלה בירושלים הותקף על ידי צעירים ערבים שריססו עליו צבע רעיל ונמלטו מהרכבת. היהודי, שנצבע בפניו, נזקק לסיוע מאחד ממאבטחי הרכבת בכדי לצאת מהקרון ולגשת להגיש תלונה נגד התוקפים. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו שמייצג את הצעיר פנה למשטרה בדרישה לעצור את החשודים, שזהותם נקלטה במצלמות הרכבת.

במכתב ששלח עו"ד בלייכר לתחנת המשטרה שפט בירושלים תואר מקרה התקיפה "בתאריך 16.06.22,נסע מרשי ברכבת הקלה בירושלים לכיוון פסגת זאב. שני נערים, בני מיעוטים, עלו בתחנת א-סהל, כשהרכבת עצרה בתחנת שועפט שלף אחד מהחשודים ספריי אדום רעיל וריסס לעבר פניו וגופו של מרשי. כתוצאה מכך, מרשי נצבע בצד פניו ובחולצתו בעוד החשודים נמלטים מהמקום. מאבטח של הרכבת סייע למרשי לגשת מידית לתחנתכם לשם הגשת תלונה. המאבטח הנ"ל עדכן את מרשי בנוסף כי יש תמונות של החשודים והם ימסרו למשטרה", צוין במכתב.

קראו גם:  "חוט השני שעובר בין 'חומת מגן', 'שובר גלים' ו'עלות השחר' הוא שצה"ל יגיע לכל מחבל"

בסיום מכתבו, דרש עו"ד בלייכר כי המשטרה תעצור את החשודים במיידי "מדבר בעוד אירוע אנטישמי מכוער כחלק מרצף אירועי טרור שנועדו להפחיד ולהשפיל את הציבור היהודי במרחב ארצו. יש להתייחס לאירוע בכל החומרה, לעצור את החשודים ולהעמידם לדין בגין תקיפה גזענית", כתב עו"ד חיים בלייכר.

צילום: באדיבות המצלם
צילום: באדיבות המצלם
צילום: באדיבות המצלם

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן