מבזקיםפוליטי / מדיני

ראש מערך ההסברה הלאומי סיכם עם ראש הממשלה על סיום תפקידו

ראש מערך ההסברה הלאומי, אלעד טנא, סיכם היום (ראשון), עם ראש הממשלה, יאיר לפיד על סיום תפקידו.

ראש הממשלה, יאיר לפיד הודה לטנא על עשייתו במערך ההסברה הלאומי בחודשים האחרונים: "האתגר הגדול של מדינת ישראל הוא לספר את הסיפור הישראלי על כל גווניו. בשנה החולפת הוקם מחדש על ידי טנא ואנשיו, מערך מקצועי שמאחד את כל גופי ההסברה במדינה לשפה אחת וקול אחד בהיר וחד. זו הייתה שנה עם אירועים מורכבים ומערך ההסברה תרם תרומה משמעותית לתדמית ישראל ולשיח בארץ ובעולם. אני מודה לאלעד על העבודה הקשה ומאחל לו בהצלחה בהמשך".

ראש הממשלה לשעבר, נפתלי בנט, בירך את טנא על עשייתו מאז כניסתו לתפקיד: "שנים שכולם מתלוננים שאין הסברה. אלעד טנא הקים מחדש את מערך ההסברה הלאומי, הצליח לחבר את כל הגופים יחד לכדי מכונה יעילה, מהירה וחכמה, ולהעביר את האמת על ישראל. אני מאחל לאלעד הצלחה בכל דרך שיבחר".

קראו גם:  קיר קרס באתר בנייה בביר אל מכסור, בן 16 נפצע בינוני

ראש מערך ההסברה הלאומי, אלעד טנא: "בחודשים האחרונים ניתנה לי הזכות הגדולה להוביל את הקמתו המחודשת של מערך ההסברה הלאומי. רבות מהבעיות שאפיינו את ההסברה הישראלית במרוצת השנים נבעו ממצב זה, שהוביל להיעדר מדיניות הסברה סדורה, ותיאום-חסר בין הגופים השונים. מאז כניסתי לתפקיד, זכיתי לראות פרי לעבודתו המאומצת של המערך המתחדש. לצד הנעת פרויקטים היסטוריים עבור ההסברה הישראלית, גיבוש מנגנון יעיל להפצת מסרים בזמן אמת, והקמת מטה הסברה לאומי למגפת הקורונה – רתמנו מחדש את כלל גופי ההסברה במדינת ישראל לעשייה משותפת, ששיאה בתרומה ייחודית לשינוי של ממש בנרטיב ולמניעת הסלמה במהלך חודש הרמדאן, ומעבר לו."

"כעת, לאחר התייעצות עם ראש הממשלה ואחרי שנוכחתי לראות שהמערך נוכח ועומד על רגליו, החלטתי שהגיעה העת להמשיך הלאה. אני מודה לראש הממשלה לשעבר, נפתלי בנט, על הזכות שהעניק לי לשרת את עם ישראל ולבצע שליחות, כשלצדי צוות מוכשר של אנשים, חדורי שליחות ואמונה בצדקת הדרך. אין לי ספק שהעבודה המשותפת שביצענו והשיטות שפיתחנו ישרתו את המדינה שנים קדימה. אני מאחל הצלחה גדולה לראש הממשלה יאיר לפיד ולצוותו – הצלחתכם הצלחתנו". הוסיף טנא.

קראו גם:  רוכב אופנוע בן 23 נפגע מרכב בבני ברק, מצבו קשה
אלעד טנא ראש מערך ההסברה הלאומי
צילום: איה אפרים

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן