מבזקיםתנועה ותחבורה

יגואר מרחיבה את תקופת האחריות על כל הדגמים ל-5 שנים

החל מהיום (ראשון) יגואר תעניק אחריות חדשה לחמש שנים, לכל מבחר הדגמים שלה, לרבות יגואר I-PACE שכולו חשמלי וכל הדגמים החשמליים מסוג פלאג-אין היברידיים והיברידים קלים.

יגואר היא היצרנית הראשונה של רכבי יוקרה, המרחיבה כסטנדרט את תקופת האחריות שלה מעבר לתקופה הסטנדרטית של שלוש שנים, המקובלת בענף. במסגרת האחריות: במשך חמש שנים או 150,000 ק"מ, הראשון מבניהם, יגואר תתקן או תחליף פגמי ייצור בחומר או בעבודה, ללא תשלום, בהתאם לתנאי האחריות.

הצעת מוצר יוקרה מודרני וחוויית לקוח עומדות בלב ליבה של אסטרטגיית "Reimagine" של יגואר לנד רובר. הנהגת אחריות ל-5 שנים לכל רכבי יגואר החדשים מהווה שלב חשוב לכיוון המצוינות בחוויית השירות, והיא מבטיחה ללקוחות יגואר שקט מרבי בכל תקופת הבעלות.

קראו גם:  נמנעה התנגשות של כלי שייט בשובר הגלים סמוך לחוף תל ברוך בתל אביב

האחריות הכוללת של יגואר מתבטאת בחמש שנות ביטחון ופטור מדאגות לבעלי יגואר ונהגיהם, לציי רכב ולמשתמשים פרטיים במידה שווה. היא מציעה שקיפות בעלויות שירות והפעלה, ומחזקת עוד יותר את הצעת הערך של המותג.

תקופת האחריות המוארכת תסייע גם לשמירת הערך של דגמי יגואר בשוק המשומשות. האחריות תחול על כל יגואר חדשה שתעלה לכביש החל מה-1/7/2022, כסטנדרט ללא תוספת תשלום.

לדברי ארז טרופן, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת המזרח לשיווק מכוניות, יבואנית יגואר בישראל: "כבר קרוב ל-90 שנים שיגואר מייצרת מכוניות יוקרה יוצאות מן הכלל המשלבות בין פאר ואיכות לבין חוויית נהיגה ייחודית. האחריות המורחבת ל-5 שנים, לראשונה במותגי היוקרה, מצביעה על הביטחון באיכותם ובאמינותם של רכבי יגואר וצפויה להעלות את ערכם בשוק המשומשות. יתרה מכך, האחריות מאפשרת ללקוחות יגואר ליהנות מ-5 שנים של שקט נפשי ו-וודאות גבוהה. ".

קראו גם:  לוחמי האש כיבו שריפה בדירה בחיפה, לכוד אחד חולץ

דמיטרי קולכנוב, מנהל אזורי של יגואר לנד רובר באירופה, אומר כי "עם הנהגת האחריות החדשה ל-5 שנים בכל אירופה, אנו מוכיחים שוב את המחויבות שלנו לאיכות ולאמינות המוצרים שלנו ואת ההתמקדות שלנו במצוינות של שירות הלקוחות. החזון שלנו לעתיד, של יוקרה מודרנית, מתמקד כל כולו בלקוח, וזה אומר ראש שקט לכל מי ששוקל לרכוש יגואר."

צילום: יח"צ

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן