מבזקיםמשפטי/פלילי

שני צעירים מנתניה מואשמים ברצח: "היכו אותו בחוזקה בראשו באמצעות חפץ קהה ודקרו אותו בעכוזו"

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד אילן אברמוב (20) וחיים וודג (21) מנתניה, בגין רצח באדישות. זאת לאחר שהנאשמים ושניים נוספים תקפו את המנוח וגרמו למותו.

על פי עובדות כתב האישום שהגישה עו"ד מורן אדרי טרבלסי, אברמוב הציע לשני חברים לפרוץ ביחד לדירה פוטנציאלית בנתניה ולהתחלק בשלל. שני החברים החליטו לפרוץ לדירה ללא בלעדיו, כאשר אברמוב הבחין בכך חתך את צמיגי הרכב איתו הם הגיעו לדירה הפוטנציאלית. כאשר הבחינו השניים בצמיגי הרכב החתוכים, יצרו קשר עם אברמוב, אשר הזמין אותם להתעמת איתו, השניים קראו לחבר נוסף שהגיע לאסוף אותם ברכבו למקום העימות.

עת הגיעו למקום פנו לחפש את הנאשם. אז אברמוב קרא לחבריו ביניהם גם וודג והם החלו ללכת לכיוון השניים כאשר הם מצוידים בסכינים וכלב תקיפה. השניים שהבחינו בחבורה החלו להימלט לכיוון הרכב אז החלו הנאשמים וחבריהם לרדוף אחריהם וליידות לעברם אבנים. אחד מהשניים הצליח להיכנס לרכב ולהימלט מהמקום בעוד המנוח נותר מחוץ לרכב. אז תפסו הנאשמים וחבריהם את המנוח היכו אותו בחוזקה בראשו באמצעות חפץ קהה ודקרו אותו בעכוזו באמצעות הסכינים. המנוח התמוטט ונפל על הכביש מתבוסס בדמו, אולם הנאשמים והאחרים, עם כלב התקיפה, המשיכו, להכות את המנוח ולבעוט בחוזקה בראשו. כתוצאה מהמתואר לעיל, נגרמו למנוח חבלות ראש קהות, וכן שברים בעצמות הגולגולת ובפנים, חתכים ודקירות. המנוח פונה לבית החולים בלינסון, שם לאחר שלושה ימים מצא את מותו.

קראו גם:  רוכב אופנוע בן 23 נפצע קשה מפגיעת רכב בבני ברק

בבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה במקביל ציינה עו"ד אדרי טרבסלי כי המשיבים לא בחלו באמצעים, וגרמו למותו של דימטרי ז"ל, בגין ויכוח של מה בכך, כאשר הם בחבורה תוך שימוש באלימות קשה ומגוונת ובנשק קר. מסוכנותם של המשיבים נלמדת ממעשיהם האלימים ומכך שהשתמשו באמצעים אלימים רבים – אבנים, מכות, בעיטות, כלבי תקיפה וסכינים וגם לאחר שהמנוח הוטל מדמם על הכביש, המשיבים לא הרפו ממנו והמשיכו להכותו ולבעוט בו והותירו אותו מתבוסס בדמו ובכך גרמו לתוצאה הקטלנית.

לנאשמים יוחסו עבירות של רצח באדישות בצוותא חדא ושימוש מהלכי משפט.

ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן