מבזקיםפוליטי / מדיני

"החלטתי להסיר את מועמדותי לראשות המפלגה בבחירות הקרובות"

חה"כ יולי אדלשטיין פרסם לפני זמן קצר (חמישי) הודעה בדבר הסרת מועמדותו לראשות מפלגת הליכוד. "החלטתי זו נובעת מהרצון לליכוד השורות ולניצחון", אמר אדלשטיין.

בפתח דבריו התייחס להרגשתו כלפי תנועת הליכוד: "תנועת הליכוד היא הבית שלי. בכל דרך בה הלכתי, תמיד העמדתי את תנועת הליכוד בראש מעייני. הליכוד מחבר את רעיון ארץ ישראל השלמה, מחבר אנשים מכל המגזרים, מחבר מגוון דעות ורעיונות – הליכוד הוא של כולנו ויחד נתקן את מחדליה של ממשלת לפיד-בנט בכלכלה, בחינוך, בתחבורה, בבריאות ובביטחון."

עוד הוסיף אדלשטיין ואמר: "כל החלטה שלקחתי נבעה מתוך מטרה לקדם את הערכים הללו ומתוך האמונה כי הליכוד והמחנה הלאומי הם אלה שצריכים להנהיג את מדינת ישראל. כעת, כשאנחנו ניצבים בפני מערכת בחירות קריטית למדינת ישראל אינני יכול לגרור את תנועת הליכוד לעימות בשורותיה ולכן החלטתי להסיר את מועמדותי לראשות המפלגה בבחירות הקרובות."

קראו גם:  רוכבת אופנוע בת 24 נפצעה בינוני מפגיעת רכב בכביש החוף

לסיום, אמר חה"כ: "החלטתי זו נובעת מהרצון לליכוד השורות ולניצחון. במערכת הבחירות הנוכחית נעשה שינוי ונפעל אחרת. הדרך בה נצעד להשיג את מטרתנו תהיה חשובה ומשמעותית – ננצח ברגישות, בנחישות ובחוכמה. זה הזמן להיות מלוכדים, כמשמעות שם מפלגתנו. יחד עם יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, אוביל לניצחון המחנה הלאומי בבחירות ולהקמת ממשלת ימין על מלא."

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו בירך את אדלשטיין לאחר הודעתו: ״אני בטוח שנעבוד יחד, כפי שעשינו בעבר, יחד עם כל חברי המפלגה למען ניצחון הליכוד ולמען ניצחון גדול למדינת ישראל״. אמר נתניהו.

בנימין נתניהו - יולי אדלשטיין
צילום: דוברות הכנסת/ דני שם טוב

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button
דילוג לתוכן