מבזקיםמשפטי/פלילי

אישום: התפרצו לאתר עבודה במהלך הפגנה נגד פיתוח קו הרכבת הקלה

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (חמישי9 לבית משפט השלום בירושלים כתבי אישום נגד עמרם מרגלית (33), דוד בער לוינזון (19), אלעזר גליק (25) ושמעון בלומשטוק (20), תושבי ירושלים וביתר עלית, וזאת לאחר שהתפרצו לאתר עבודה במהלך הפגנה נגד פיתוח קו הרכבת הקלה בירושלים.

על פי כתב האישום, בזמן שהתקיימו הפגנות המוניות בסמוך לאתר העבודות לפיתוח קו הרכבת הקלה ברחוב בר אילן, נכנסו הנאשמים לאתר העבודה והתיישבו מול כלי הנדסי וזאת כדי למנוע ממפעילו להמשיך בעבודה. באחד המקרים החזיקו שניים מהנאשמים שקיות טלית ותפילין בידיהם למקרה שייעצרו. הנאשמים לא עזבו את המקום למרות קריאות חוזרות של השוטרים כי יתפנו מהמקום. לאחר זמן מה, משהפצרות השוטרים לא הועילו, פונו הנאשמים בכוח מאתר העבודה על ידי שוטרים ונעצרו.

קראו גם:  חשד: שני גברים הגיעו להצית בית בכפר איכסאל, אך נורו ונפצעו ע"י תושבי הבית

כתבי האישום מייחסים לנאשמים ביצוע עבירות של הסגת גבול כדי לעבור עבירה והפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו.

מעיריית ירושלים נמסר כי: "אנחנו מברכים על הגשת כתבי האישום כנגד המתפרעים, ומודים לרשויות אכיפת החוק על נחישותם במאבק כנגד הפרת הסדר הציבורי וכנגד אלה המבקשים לפגוע בטובתם של תושבי ירושלים בכלל ותושבי אזור בר-אילן בפרט. האישום נגד המתפרעים מוכיח שוב, כי המתנגדים לרכבת הם מיעוט קיצוני שרובם כלל אינם תושבי השכונה וחלקם אפילו לא מתושבי העיר, בעוד תושבי העיר ותושבי השכונה תומכים ברכבת הקלה, ורואים בה את טובתם ואת טובת הציבור. אנחנו נמשיך בעבודות בכל הכוח, ויחד נבצע מהפכה בתחבורה בירושלים, שתהיה העיר הראשונה בישראל לצאת מהפקקים".

קראו גם:  סוכן הדוגמניות שי אביטל החשוד בעבירות מין נעצר באמסטרדם ויוסגר לישראל
אילוסטרציה. צילום: אביר סולטן

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן