מבזקיםמשפטי/פלילי

הוארך מעצרו של תושב אשדוד בן 26 החשוד בתקיפת איש צוות רפואי בעיר

כוחות משטרה הוזעקו אמש (שלישי) למוסד רפואי ברחוב אורט, בעקבות דיווח על אירוע אלימות, שבמהלכו נכנס למקום חשוד ובאמצעות סכין דקר, על פי החשד את אחד מאנשי הצוות בן 37 ונמלט.

חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי לאיש הצוות שנדקר ופינו אותו לבית החולים אסותא בעיר כשמצבו מוגדר קל.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

כוחות משטרה ובהם חוקרי מז"פ החלו בחקירת הנסיבות תוך כדי גביית עדויות ואיסוף ממצאים נוספים בזירה. במקביל נערכו סריקות נרחבות ותוך זמן קצר הצליחו השוטרים לאתר את פרטי זהותו ולאחר מרדף לעצור אותו. הסכין, שעל פי החשד שימשה אותו בדקירה אותרה בנתיב בריחתו.

הסכין שנתפסה. צילום: דוברות המשטרה

החשוד, תושב אשדוד בן 26 שנעצר הובא לחקירה בתחנת המשטרה. מפרטי החקירה עולה שהחשוד הגיע ככל הנראה למוסד כשהוא בגילופין וכשבאמתחתו סכין, שם החל עפ"י החשד לגדף ולתקוף את אחד מאנשי הצוות שניסה להתעמת עמו, עד שהחשוד שלף את הסכין, דקר ופצע אותו באורח קל.

החשוד הובא הבוקר בפני בית משפט השלום, שהאריך את מעצרו עד ליום ראשון הקרוב (3.7.22).

הרקע למקרה עדיין נמצא בחקירה.

במשטרה ציינו כי "משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות תקיפה תוך שימוש בנשק חם או קר, ובמיוחד כאלו המבוצעות כלפי צוותים רפואיים ומשרתי ציבור על רקע עבודתם ותפקידם. חוקרי המשטרה מבצעים את כלל הפעולות במטרה להביא את החשוד לדין בגין מעשיו."

Back to top button