לפיד: מברך את מנכ״ל משרד החוץ, @AlonUshpiz שמשתתף היום ב…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/06/לפיד-מברך-את-מנכ״ל-משרד-החוץ-@AlonUshpiz-שמשתתף-היום-ב.jpg?w=708&ssl=1)
מברך את מנכ״ל משרד החוץ, @AlonUshpiz שמשתתף היום בוועידת ההיגוי של #פסגת_הנגב, במנאמה בירת בחריין. ׳פסגת הנגב׳ תהפוך להיות תהליך מתמשך המבוסס על 6 קבוצות עבודה. מטרת הוועידה היא לקבע את תהליך העבודה, להמשיך לחזק את הקשרים בין מדינות ולהביא לבטחון ולשגשוג במזרח התיכון🇮🇱🇧🇭🇲🇦🇦🇪🇪🇬🇺🇸 https://t.co/oRRrAkueLn
מברך את מנכ״ל משרד החוץ, @AlonUshpiz שמשתתף היום בוועידת ההיגוי של #פסגת_הנגב, במנאמה בירת בחריין. ׳פסגת הנגב׳ תהפוך להיות תהליך מתמשך המבוסס על 6 קבוצות עבודה. מטרת הוועידה היא לקבע את תהליך העבודה, להמשיך לחזק את הקשרים בין מדינות ולהביא לבטחון ולשגשוג במזרח התיכון🇮🇱🇧🇭🇲🇦🇦🇪🇪🇬🇺🇸 pic.twitter.com/oRRrAkueLn
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) June 27, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.