מבזקיםפוליטי / מדיני

השרה זנדברג: "הממשלה הצליחה מעל ומעבר למשוער. נחזור בכוח גדול יותר"

השרה להגנת הסביבה, תמר זנדברג (מרצ) התייחסה היום (שישי) לממשלה שמתפרקת, בה הייתה חברה ואמרה כי "מדובר בהצלחה גדולה. וזה לא הסוף, זו רק ההתחלה."

השרה זנדברג הסבירה כי הממשלה הצליחה מעל ומעבר למשוער. לדבריה, "הצליחה בשותפות של ערבים בקואליציה, בגלוי ובגאווה. הצלחנו בשותפות של השמאל בממשלה, אחרי שרבים הספידו את האפשרות הזאת. הצלחנו בפתיחת אופציות פוליטיות, ובהוכחה שלא לנצח ישלטו השנאה והשחיתות. הצלחנו לעבוד בחריצות ובאמונה למען הציבור. כל אחד בתחומו, אבל גם ביחד."

מנגד אמר כי "דווקא הניסוי האחר – ניסיון המלכתו של אדם אחד – נאשם בשחיתות – בראש ממשלה שמבוססת על הסתה ושנאה, הוא שכשל. הוא שלא קיבל את תמיכת הציבור והוביל לשיתוק ולמערכות בחירות חוזרות ונשנות. לכן, אין לי ספק שכאשר אנחנו פונים לקבל את אמון הציבור, נחזור בכוח גדול יותר. נחושים יותר, מחודדים יותר, עם תיקונים הכרחיים ושיפורים נחוצים."

קראו גם:  חולץ נהג שהתהפך עם רכבו בעיר נשר, מצבו בינוני

לסיום התייחסה זנדברג לתחומים האחריות משרדה ואמרה: "באופן אישי אני גאה במיוחד במהפכה שהובלנו במדינה בתחום הסביבה והאקלים. ישראל עומדת היום בשורה אחת עם המדינות המובילות בהבנה, בתכניות ובביצוע של הגנה על הסביבה ועל הטבע, בחינוך סביבתי ובהיערכות למשבר האקלים. זה לא קרה מעצמו. זה קרה בזכות עבודה נחושה, ממוקדת ואופטימית, ובזכות שיתופי פעולה חוצי גבולות ומגזרים. עוד יגיע הזמן לסכם."

צילום: אתר הכנסת

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן