מבזקיםמשפטי/פלילי

בעל אטליז מטייבה נתפס עם כמיליון ש"ח במזומן ונעצר בחשד להעלמת הכנסות

עאזם נאשד, איש עסקים מטייבה, נעצר אתמול (שלישי) על ידי יחידת יהלם של רשות המסים למאבק בפשיעה חמורה. הוא חשוד בעבירות של אי רישום הכנסות וניהול ספרים כוזבים.

מעצרו נערך במסגרת חקירה ממושכת, שראשיתה בממצאים שעלו במהלך פעילות "מסלול בטוח" המשותפת למשטרת ישראל ורשות המסים, כחלק מהמאבק הלאומי לטיפול בפשיעה בחברה הערבית, לחיזוק המשילות וההרתעה.

במהלך הפעילות המשותפת למשטרה ולרשות המסים, נערכו חיפושים וחקירות אצל עזאם נאשד, במהלכם נתפסו סכומים כסף גדולים במזומן – כ-130 אלף דולר וכ-490 אלף ₪. במסגרת חקירתו עלה מידע שהצביע על חנות אטליז בטייבה, בבעלותו של החשוד, כמקור לכספים.

בעקבות מידע זה הוחלט לתפוס את התיעוד ממצלמות המעקב בחנות. מעיון בחומרים המצולמים עלה כי חלק גדול מהתשלומים בחנות לא נרשמו בקופה ונאגרו ב"קופה שחורה", ממנה, על פי החשד, הועברו לאחר מכן לכיסו של החשוד.

קראו גם:  "שובר גלים": נעצרו ארבעה מבוקשים ברחבי יהודה ושומרון

בצילומים שנתפסו ניתן להבחין במצבים שבהם במשך שעות מבוצעות מכירות באטליז וההכנסות אינן נרשמות בקופת העסק. בסך הכל נמצאו כ-200 מקרים של אי רישום הכנסות בשלושת הימים שנבדקו.

על סמך המידע הזה שנאסף, נפתחה חקירה גלויה כנגד החשוד. במהלך החקירה בוצעו חיפושים ונתפסו חומרי חקירה וכן נערכה ביקורת ניהול ספרים על ידי יחידת ניהול ספרים ארצית החדשה שהוקמה ברשות המסים. היום הובא החשוד בפני שופט ושוחרר בתנאים מגבילים.

מהראיות עולה לכאורה, כי החשוד פעל במזיד ובכוונה על מנת להתחמק מתשלום מס, תוך ניהול ספרים כוזב ואי רישום הכנסות בצרוה שיטתית ובתדירות גבוהה.

צילום: חדשות מבזק לייב

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן