מבזקיםצבא וביטחון

ראש הממשלה ביקר באוגדת עזה: "זאת תמונת הניצחון האמיתית"

ראש הממשלה, נפתלי בנט, ביקר הבוקר (רביעי) באוגדת עזה. רה"מ קיים הערכת מצב בטחונית עם מפקד פיקוד דרום, האלוף אליעזר טולדנו, ומפקד אוגדת עזה, תא"ל נמרוד אלוני. במסגרת הערכת המצב דנו בעיקרי התפיסה האסטרטגית בזירה הפלסטינית ובעזה בפרט, והוצגה תמונת המצב המבצעית.

ראש הממשלה, נפתלי בנט, אמר בתום הדיון: "סיימתי עכשיו הערכת מצב עם מפקד פיקוד הדרום ומפקד אוגדת עזה. אנחנו עכשיו מסכמים את השנה השקטה ביותר לתושבי שדרות, אשקלון ועוטף עזה מזה 15 שנה. הנורמל החדש בדרום זה שקט, ביטחון וחיים נורמלים. הדרום והאזור בשיא של ביקושים, משפחות חדשות ובתים חדשים שנבנים פה – זאת תמונת הניצחון האמיתית. אנחנו בתקופה של אי יציבות פוליטית, אבל היציבות הביטחונית חייבת להישמר. אני לא מציע לאף אחד בצד השני לנסות לאתגר את זה".

בתום הביקור באוגדה, נפגש ראש הממשלה, נפתלי בנט, עם ראש המועצה האזורית אשכול, גדי ירקוני, ועם תושבי המועצה האזורית. רה"מ בנט סיפר לתושבים על ביקוריו הרבים באיזור זה, עוד בתפקידיו הקודמים. ראש הממשלה אמר לתושבים כי הוא מאחל להם שהשגרה והשקט שחוו בשנה האחרונה, הודות למדיניות הממשלה, יימשכו גם בשנים הבאות.

צילום: חיים צח /לע"מ
צילום: חיים צח /לע"מ
צילום: חיים צח /לע"מ
Back to top button