מבזקיםפוליטי / מדיני

ח"כ מעוז לבנט: הממשלה שלכם התעללה באזרחיה במשך שנה. די! לכו הביתה!

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) התייחס היום (שלישי) במליאת הכנסת לאמירות השונות של רה"מ בנט.

"רה"מ בנט אמר אתמול בישיבת הממשלה, ואני מצטט: "לא נשברים ולא מוותרים על אזרחי מדינת ישראל". אדוני רוה"מ, אזרחי המדינה כבר מזמן ויתרו עליכם. אין לכם אמון מאזרחי המדינה. הממשלה שלכם היא ממשלה שמתעללת באזרחיה!

ח"כ מעוז אמר כי "ממשלה שעוקרת את הזהות היהודית מן המדינה היא ממשלה שעוקרת את הלב מן המדינה. הממשלה שלכם היא ממשלה שמתעללת במדינה!!! מדינת ישראל נמצאת בעיצומו של גל שישי עם יותר מ- 10,000 מאומתים אתמול, וממשלת ישראל ממליצה על מסכות במקומות סגורים. איפה אתם חיים? נבחרתם לייעץ, להמליץ או למשול? הממשלה שלכם היא ממשלה שמתעללת באזרחיה. שר האוצר מתעלל בשכבות החלשות ומעלה מיסים ומחירים ללא הרף. מחירי התחבורה הציבורית, דלק, חשמל, מים, חלב, לחם, שתיה ממותקת, חד-פעמי, ועוד היד נטויה."

עוד הוסיף ח"כ מעוז כי "יוקר המחיה מאמיר ועולה. שרת התחבורה מתעללת בתושבי הפריפריה ומקשה עליהם את השימוש בתחבורה הציבורית. הממשלה שלכם היא ממשלה שמתעללת בפריפריה ובשכבות החלשות כדי לממן את המשך קיומה, גם אם לעוד מספר ימים. ממשלה, שבאמצעות שר הביטחון דוחה הריסת בתי מחבלים מתוך שיקולי שרידות כלפי רע"ם, ומתוך רצון לפוטו-אופ עם הנשיא האמריקאי, פוגעת בביטחון אזרחי המדינה ומתעללת גם ברגשות המשפחות השכולות.
הממשלה שלכם היא ממשלה שמתעללת באזרחיה."

כנסת 15.11.21
צילום: דוברות הכנסת – נועם מושקוביץ/דני שם טוב

"שר הבריאות הורוביץ, שבמקום לנהל את בריאות הציבור דואג רק לאוכלוסייה קטנה וספציפית, שוב מתעדף ניתוחי המרה. כפי שפורסם בערוץ 14, הניו יורק פוסט פרסם בסוף השבוע האחרון כתבת תחקיר על צעירים, שהאווירה הפרו-להט"בית ברשתות גרמה להם לפנות אל אותם טיפולים וניתוחים אכזריים, והיום הם מבינים איזה נזק בלתי הפיך נגרם להם. פשוט התעללות באותם צעירים." ציין מעוט.

לסיום אמר כי "שרת החינוך, שאמורה לדאוג לפתיחה חלקה של שנת הלימודים הבאה, עסוקה עם השרה לשוויון חברתי בניסוי מסוכן על ילדי הגנים. פשוט התעללות בילדים הרכים. הממשלה שלכם היא ממשלה שמתעללת בצעירים ובילדים רכים! ממשלת מיעוט, בלי מנדט, בלי לגיטימציה בלי אמון. ממשלה המתעללת באזרחיה. די! לכו הביתה!"

Back to top button