מבזקיםספורט

בחודש המונדיאל בקטאר: המרחב האווירי של ישראל ייפתח לטיסות בינ"ל מרחבי העולם

רשות שדות התעופה בשיתוף חיל האוויר ורשות התעופה האזרחית הגיעו להסכמה עם רשויות התעופה הירדניות ויורורנטרול לפתוח את המרחב האווירי של ישראל בחודש המונדיאל על מנת לאפשר לחברות התעופה נתיבי טיסה קצרים וישרים מאירופה ואמריקה לקטאר וחזרה.

יחידת ניהול התעבורה האווירית – פיקוח תל-אביב של רשות שדות התעופה תנהל את התעבורה האווירית שתחצה את ישראל מהמרחב הקפריסאי דרך המרחב הישראלי למרחב הירדני מזרחה והפוך מערבה.

תחזית הטיסות לחודש המונדיאל מעל ישראל מראה עליה של מאות אחוזים בכמות הטיסות שתחצה את המרחב הישראלי בדרך ובחזרה מקטאר

שרת התחבורה מרב מיכאלי: "מדינת ישראל מגלה רוח ספורטיבית ומאפשרת לפתוח את גבולותיה האוויריים לטובת הטסות והטסים משרד התחבורה בראשותי מגלה גמישות מקצועית מול חברות התעופה והמדינות השונות, אני מברכת על שיתופי הפעולה ושמחה לחיזוק שיתופי פעולה אזוריים נוספים".

קראו גם:  הבנק העולמי מברך את ישראל על ההישג התקדימי בפרישת הסיבים האופטיים

אודי בר עוז סמנכ"ל מבצעים ברש"ת אמר: "עבורנו זה מבצע מיוחד במערך הבקרה האווירית אך זהו אחד מאירועי הספורט החשובים בעולם זו זכות גדולה להיות חלק ממבצע עולמי שכזה. הנבחרות המובילות בעולם יעברו מעל ישראל מתרגשות ומצפות בדרך לקטאר ושמחות או מאוכזבות בחזרה לארצן ואנחנו נשמש גשר אווירי עבורם"

מפקד מערך הבקרה האווירית של חיל האוויר, אל״מ א׳, אמר: ״חיל האוויר מלווה את התהליך באופן מלא וממשיך לקדם אינטרסים לאומיים לצד שמירה על שמי המדינה״

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן