מבזקיםפוליטי / מדיני

"הגיעה העת לסגור את יחידת היוהל"ם ולהשיב לצה"ל את שפיותו"

יו"ר מפלגת נעם, ח״כ אבי מעוז מהציונות הדתית התייחס היום (שלישי) לפרסום בערוץ 7 לפיו חיילת שהחליטה להזדהות כגבר קיבלה חדר בתוך מתחם מגורי הבנים.

בפתח דבריו ציין מעוז את יום ההוקרה לחיילי צה"ל: "היום אנחנו מציינים את יום ההוקרה לחיילי המילואים שבמסירות מופלאה שלהם ויותר מכך, של בני משפחותיהם, הם מחזיקים את הכח המרכזי של צה"ל גם בשגרה ובעיקר בעיתות חירום. אני רוצה להפנות את דבריי אל רב אלוף אביב כוכבי. אדוני הרמטכ"ל, אתמול פורסם בערוץ 7 על עוד טרלול פוסטמודרני בצה"ל. הפעם, חיילת שהחליטה להזדהות כגבר, קיבלה חדר משלה בתוך מתחם מגורי הבנים, ומשתמשת, לבדה אמנם, במקלחות ובשירותים של החיילים. כמובן, שלחיילים, הדתיים ואלו שאינם, שלא איבדו את השכל הפשוט ואת המוסר הטבעי, המציאות הזו הפריעה מאוד ואף פגעה בהם, אבל על פי תגובת דובר צה"ל, הדבר נעשה על פי הפקודות. ההזיה המטורללת הזאת מצטרפת לדברים לא טובים נוספים שעוברים על צה"ל בשנים האחרונות, והכל בניצוחה של היוהל"ם והיחידה שלה. רק לפני כמה ימים התבשרנו על החלטה חדשה לאפשר לחיילות להתמיין גם ליחידות 669 ויוהל"ם."

קראו גם:  הרוג וארבעה פצועים בתאונת דרכים קטלנית בירושלים

עוד הוסיף מעוז ואמר: "שיקולים מבצעיים? מה פתאום. הרי תפקיד היוהל"ם בא לעולם ללא שום קשר לתפקידו ולמהותו של צה"ל, כצבא שאמור להגן על מדינת ישראל ולעסוק יומם וליל בהכרעת אויביה ובהרתעתם, וממילא אין זה בכלל ממעייניה של היוהל"ם ושל אנשי יחידתה לעסוק בהשלכות שיש לקידום האג'נדה הפמיניסטית הרדיקלית שלהם על יכולתו של צה"ל למלא את ייעודו. באופן עצוב ולא מפתיע, גם שלומן הפיזי של החיילות, שלאורך שנים נפגעות במגוון פציעות ופגיעות, בכמות רבה באופן משמעותי מאשר חיילים מקבילים להן, לא ממש מעניין את היוהל"ם וחברותיה. החיילות הן רק כלי לקידום האג'נדה של השוויון המגדרי ובריאותן מוקרבת על מזבח המהפכה."

קראו גם:  דובר צה"ל: לוחמי צה"ל ויחידת מג״ן סיכלו ניסיון הברחה של 8 נשקים במרחב ה...

לסיום, אמר: "מדובר בכניעה ללחץ הבלתי נגמר של ארגוני הפמיניזם הרדיקלי שמסתייעות ביוהל"ם ובבג"ץ, במטרה להשתמש בצה"ל לקידום אג'נדות פוסטמודרניות רדיקליות. אדוני הרמטכ"ל, זו בדיוק הסיבה שבגינה, מאז כניסתי לכנסת, פניתי אליך מספר פעמים, בכתב, בנאומים ובמאמרים, וקראתי לך לסגור לאלתר את יחידת היוהל"ם. הגיעה העת להפסיק את הפגיעה בכשירות היחידות על ידי הורדת רף הדרישות. הגיעה העת להפסיק את הפגיעה החמורה בקדושת המחנה. הגיעה העת להפסיק את הכנסת השיקולים הזרים להחלטות מבצעיות של בנין הכח הצבאי. והגיעה העת להפסיק את הפגיעות הפיזיות הבלתי הפיכות באותן חיילות. הגיעה העת לסגור את יחידת היוהל"ם ולהשיב לצה"ל את שפיותו".

אילוסטרציה. צילום: דובר צה"ל

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן