מבזקיםספורט

כאלף ספורטאיות וספורטאים מכל קצוות הארץ ישתתפו בטריאתלון אשקלון

כמדי שנה, ביום שישי הקרוב (17.06.2022) יתקיים טריאתלון אשקלון בשיתוף עיריית אשקלון ואיגוד טריאתלון ישראל. גם השנה כאלף ספורטאיות וספורטאים מכל קצוות הארץ יגיעו להשתתף באירוע השיא של השנה במסגרתו תתקיים גם אליפות ישראל במקצה הספרינט, ותהווה קריטריון המכביה 22.

צילום: יקיר סיאדה

זה הוא הטריאתלון ה-14 במספר שמתקיים בעיר, והוא יערך לאורך רצועת החוף בעיר ויכלול מקצים של: סופר ספרינט 14-15, אליפות קדטים 16-17, אורבן ספרינט, פאראטריאתלון ואולימפי. טווח הגילאים של המשתתפים נע החל מגיל 14 ועד 60 ומעלה.

צילום: אלדד עובדיה וסיון מטודי

לידיעת הציבור, במהלך הטריאתלון, בין השעות 04:30 ועד 09:30 יסגרו ויפתחו הכבישים הבאים באופן מדורג ובהתאם למהלך התחרות. הצירים הבאים יהיו חסומים לתנועת כלי רכב: יפה נוף, בן גוריון, תאודור בן עמר, כיכר בר כוכבא יקותיאל אדם ורפאל איתן.

קראו גם:  לפיד: נפתלי אחי, תודה בשמי ובשם כל עם ישראל[email protected]

מומלץ לתושבי האזור ולבעלי העסקים בציר המסלול למצוא חנייה שתאפשר להם לצאת בשעות המצוינות. כמו כן יבוצעו שינויים בזמני התחבורה הציבורית, לכל הפרטים ניתן להיכנס לאתר העירייה.

צילום: אלדד עובדיה וסיון מטודי

ראש העיר, תומר גלאם: "אירוע הספורט הגדול של אשקלון חוזר גם השנה במסגרתו נארח מאות ספורטאיות וספורטאים מהשורה הראשונה מכל רחבי הארץ. אני מאחל בהצלחה לכל המשתתפים ומשוכנע כי ייהנו מחוויה ספורטיבית ומדהימה לאורך רצועת החוף היפה בישראל".

צילום: אלדד עובדיה וסיון מטודי
צילום: אלדד עובדיה וסיון מטודי

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן