חדשות הארץמבזקים

"בואו לירושלים": יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ בהזמנה מיוחדת

לקראת חגיגות יום ירושלים וריקודגלים מפרסם היום (שישי) יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ סרטון הזמנה מיוחד מהכותל המערבי וקורא לציבור כולו להגיע לירושלים ולחגוג את איחודה.

ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ בהזמנה מיוחד מהכותל המערבי

ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ אמר בהזמנה המיוחדת כי "לפני 55 שנה, זכינו בחסדי שמיים גדולים לשחרר את חבלי המולדת ביהודה ושומרון ולאחד מחדש את ירושלים עיר הקודש והבירה. השמחה אז הייתה פורצת גבולות והקיפה את עם ישראל כולו. ביטאה אותה נכון נעמי שמר זכרה לברכה בבית הנוסף שהוסיפה ל"ירושלים של זהב": "חזרנו אל בורות המים, לשוק ולכיכר״ בית שהפך לפס הקול הלאומי של כולנו."

ח"כ סמוטריץ׳ הוסיף: "אני לא יודע מה קרה בשנים האחרונות, אבל משהו בשמחה הטבעית, הבריאה של עם בארצו, בעירו, עיר הקודש והבירה. משהו קצת התעמעם ונכנס למחלוקות."

קראו גם:  ראש מערך ההסברה הלאומי סיכם עם ראש הממשלה על סיום תפקידו

"בואו נצא מזה. ירושלים עיר שחוברה לה יחדיו. העיר של כולנו דתיים וחילונים וחרדים. ימנים ושמאלנים. היא אוהבת אותנו, היא מאירה לנו פנים. היא גדלה, מתפתחת, משגשגת, בואו נחזיר לה אהבה. בואו כולכם, כולנו. יום ראשון יום חגה של ירושלים, בואו לירושלים, נמלא את רחובותיה כולם, את כיכרותיה ונשמח. נודה לריבונו של עולם. ונשמח בעיר הקודש והבירה." סיכם ח"כ סמוטריץ׳.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן