חדשות הארץמבזקים

מליגת הכדורסל הבכירה בעולם למצעד הדגלים: "נראה אתכם שמה"

מצעד הדגלים המסורתי של ירושלים יתקיים השנה כמיטב המסורת. אנשי ציבור ומובילי דעת קהל מצטרפים השנה למצעד הדגלים וקוראים לציבור להצטרף, המסלול שיעבור בשער שכם ינכיח את הריבונות היהודית ישראלית במקום. שחקן הכדורסל לשעבר וכוכב נבחרת ישראל עמרי כספי ביקש להצטרף למצעד ואמר כי הוא יגיע אף הוא למצעד.

צילום: ללא קרדיט

מירב חג'אג', אמה של שיר חג'אג' שנרצחה בפיגוע דמים בעיר אומרת כי "עם ישראל, ביום ראשון כולם מגיעים לירושלים, הגיע הזמן לזקוף את הראש ולהחזיר את הכבוד הלאומי שלנו".

צילום: ללא קרדיט

פעיל הימין רן כרמלי הוסיף ואמר: "ביום ראשון נעלה שוב את ירושלים על ראש שמחתנו ונצעד דרך שער שכם, אל הכותל . זיכרו כל דגל ששניף, יניס את דגלי הטרור שנזרעו בכל חלקה טובה. זה עוד מסמר לארון הקבורה של ממשלת האחים המוסלמים. אנו אכן נמצאים במלחמה, מלחמת העצמאות לא תמה ופעם האויב הוא בלתי קונבציונאלי, הוא פקע מתוכנו, לכן חשוב שנגיע בהמונינו כדי שתהיה אמירה ברורה וגם המחשת הריבונות והמשילות על חלקת האלוקים שלנו".

צילום: ללא קרדיט

מועמדת לשעבר ברשימת מפלגת ימינה רוני ססובר מזמינה את הציבור גם היא "מחכה לראות את הציבור הרחב מגיע למצעד הדגלים בירושלים ומניפים את הדגל בגאווה".

צילום: ללא קרדיט

כמו-כן, במוצאי שבת (28.5) בשעה 20:45 יתקיים ספייס מיוחד בטוויטר לקראת מצד הדגלים בהשתתפות: חברי הכנסת מהליכוד גלית דיסטל, שלמה קרעי ויואב קיש, יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ, ח"כ עמיחי שיקלי, מנכ"ל תנועת אם תרצו מתן פלג, איש התקשורת ואושיית הרשת נועם פתחי ואליאב יוסף תורג'מן.

יואל שילה ראש מטה מחאת הקו האדום אומר לקראת מצעד הדגלים כי: "אנו מזמינים את הציבור הרחב דווקא עכשיו להגיע ביום ירושלים למצעד הדגלים כדי להראות ריבונות ומשילות בירושלים. זה חובה של כל אחד ואחת מאיתנו . ציונות לא מתחילה ומסתיימת בהנפת דגלים על הרכבים ומרפסות בבתים אלא גם בהנפת הדגל בגאון בבירת ישראל
, ירושלים".

קראו גם:  חשד לרצח: יצא מבית הקפה ונורה למוות בתוך רכבו
מצ"ב סרטונים ומודעה ללא תמורה.   אין צורך בקרדיט לסרטונים
צילום: ללא קרדיט
צילום: אם תרצו

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן