מבזקיםפוליטי / מדיני

ליברמן תוקף את העיתונאים: "לכבוד: ראשי תא הכתבים הביביסטים"

שר האוצר ויו״ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, פרסם לפני זמן קצר (שישי) פוסט נוקב בחשבון הפייסבוק שלו, בו הוא תוקף את העיתונאים עמית סגל וינון מגל. את הפוסט אף התחיל ליברמן בעקיצה לעברם של מגל וסגל כאשר כינה אותם "ראשי תא הכתבים הביביסטים".

את הפוסט פתח ליברמן כאמור בכינויי גנאי לעבר העיתונאים כשכתב: "לכבוד: ראשי תא הכתבים הביביסטים, מר עמית סגל ומר ינון מגל. הנדון: יוזמות חקיקה של ישראל ביתנו."

עוד הוסיף שר האוצר: "כפי שהבטחנו במערכת הבחירות בתאריך 15/2/21 – עוד טרם הקמת הממשלה, הגישה ישראל ביתנו בתאריך 10/5/21 הצעת חוק המחייבת לגזור על עברייני מין שהורשעו באונס קטינים וקטינות מאסר עולם וזאת ללא אפשרות למתן חנינה. לצערי עמדת משרד המשפטים ועמדת רוב השרים בוועדת שרים לחקיקה הייתה נגד הצעת החוק הנ״ל. מאז אנחנו נמצאים בשיח עם משרד המשפטים במטרה להביא לענישה מקסימלית על אונסי קטינים וקטינות, ובתקווה להגיע להסכמה ולהעביר את החוק עוד במהלך כנס הקיץ."

קראו גם:  ארגון "נכה לא חצי בן אדם" על העברת חוק שירותי הרווחה: "מדובר בחוק היסטורי"

ליברמן פירט את התחייבויותיו מלפני הבחירות ואמר: "יחד עם זאת ברצוני להזכירכם, התחייבנו במערכת הבחירות לעלות את דמי הקיום לחיילי צהל ב-50% – וקיימנו. התחייבנו לעלות את הקצבה לגמלאים המקבלים השלמת הכנסה מביטוח לאומי עד לגובה 70% משכר המינימום- וקיימנו. התחייבנו להעמיד תקציב לתכנית מיגון הצפון על סך 5 מיליארד שקל לעשר שנים -וקיימנו. התחייבנו לעלות מענק שנתי לניצולי שואה ב-60% – וקיימנו והרשימה עוד ארוכה."

"אבל הדבר העיקרי שהבטחנו זה להחליף את השלטון והעומד בראשו, להקים ממשלה בלי ש״ס ויהדות התורה ולקבל את תיק האוצר בידינו וגם את ההבטחות המרכזיות שלנו – קיימנו." הוסיף.

לסיום, כתב: "הניסיון הפתטי שלכם ושל יתר הכתבים הביביסטים לחפש את ישראל ביתנו במטרה למצוא משהו שלא קיימנו או לעקוץ אותנו בכל הזדמנות אפשרית רק מוכיח עד כמה אתם עוסקים בפרופגנדה ולא בעיתונות ועד כמה כואבת לכם כל הצלחה שלנו. אל דאגה, כל מה שהבטחנו נקיים גם אם לפעמים זה לוקח יותר זמן ממה שחשבנו. אצלנו מילה זה מילה. שבת שלום. אביגדור ליברמן."

קראו גם:  ממצאי חקירת מותו של הקצין מאמ"ן נמסרו לצה"ל
אביגדור ליברמן. צילום: ללא קרדיט

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן