מבזקיםפוליטי / מדיני

רזבוזוב ושר החוץ הטורקי סיכמו: חברות תעופה ישראליות יחזרו לטוס לטורקיה

שר התיירות יואל רזבוזוב ושר החוץ של טורקיה מבלוט צ'בושולו, נפגשו היום (רביעי) בירושלים.

בפגישה, בה נכח גם השר לשיתוף פעולה אזורי, עיסאווי פריג', העלו הצדדים מספר רב של נושאים כלכליים ובראשם החזרת יחסי התעופה בין המדינות, אך גם התמודדות מדינות העולם כנגד תופעת האנטישמיות הגוברת. על כך אמר שר החוץ הטורקי בפגישה כי: "האנטישמיות היא פשע נגד האנושות. הטורקים לעולם לא יפגעו ביהודים. אתם יכולים להרגיש בטוחים בטורקיה".

צילום: שלומי אמסלם, לע"מ

בפגישה אמר שר התיירות יואל רזבוזוב: "הרחבת שיתוף הפעולה בין ישראל לטורקיה, והאפשרות להרחיב ולגוון את התיירות וקשרי התעופה בין שתי המדינות, בדגש על טיסות ישירות של חברות ישראליות לטורקיה – היא מטרה משותפת לשנינו. אני בטוח שבשיתוף פעולה נוכל לעודד תחרות ולהוזיל את מחירי הטיסות עבור נוסעים ותיירים מישראל ומטורקיה. שתי המדינות שלנו מעריכות את הפוטנציאל הבלתי ממומש בתחום התיירות, ואני מודה לך, שר החוץ, על המשך בחינת אפיקי שיתוף פעולה כלכליים בנושאים נוספים".

קראו גם:  פועל בן 35 נפגע מחפץ כבד באתר בנייה בנתניה ונחבל בראשו, מצבו קשה

בתגובה, שר החוץ הטורקי נענה לבקשת השר רזבוזוב להחזרת טיסות ישירות של חברות תעופה ישראליות לטורקיה ואמר: "אני מסכים שיש להתחיל במו"מ כדי להגיע להסכם תעופה אזרחית בינינו. בואו נשפר את היחסים שלנו בכל תחום, וכמובן בתיירות".

צילום: שלומי אמסלם, לע"מ

בתום הפגישה שהוגדרה כטובה מאוד על ידי כל הצדדים, הזמינו השרים זה את זה להתארח שוב זה במדינתו של זה ולהעמיק את הקשר החשוב הזה.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן