מבזקיםתנועה ותחבורה

1.9 מיליון נוסעים בטיסות בינ"ל צפויים לעבור בנתב"ג במהלך חודש יוני

כ- 250.000 נוסעים ב- 1,600 טיסות צפויים לצאת בחודש יוני 2022, החודש הראשון לפתיחתו המלאה של טרמינל 1 לנוסעים היוצאים מישראל לאחר משבר הקורונה.

החל מהראשון ביוני יפתח טרמינל 1 בנמל התעופה בן גוריון לפעילות תעופתית בינלאומית מלאה. לשירות הנוסעים בטרמינל 1 יפתחו חנויות "הדיוטי פרי" ויינתנו כלל השירותים לנוסעים היוצאים – בידוק בטחוני , צ'ק אין , בקורת גבולות ועלייה למטוס.

שערי העלייה למטוס יפעלו גם הם מטרמינל 1 ובכלל זה נוסעים עם כבודת יד בלבד אשר שטיסתם יוצאת מטרמינל 1. 12 חברות התעופה תפעלנה טיסות מטרמינל 1: ראיין אייר, וויז אייר, אל על, ישראייר, איזי ג'ט, טרסאוויה, ארקיע, פגאסוס, וויז אייר וטוס. 

על הנוסעים להתעדכן בלוח הטיסות בנתב"ג טרם טיסתם באם הטיסה יוצאת מטרמינל 1 או מטרמינל 3. פתיחתו של הטרמינל תאפשר טיסות ל 23 יעדים בעיקר לאירופה. הנוסעים הנוחתים בנתב"ג, מכלל הטיסות הבינלאומיות יחזרו לטרמינל 3 ,וללא כל שינוי.
  
במהלך חודש יוני צפויים לעבור בנתב"ג כ- 1.9 מיליון נוסעים בטיסות בינלאומיות וכאמור כרבע מיליון נוסעים יצאו מטרמינל 1. 

קראו גם:  במהלך מרדף משטרתי הושלכו 3 שקים עם חומר החשוד כקנאביס מהרכב

על פי הערכת רשות שדות התעופה, בחודש מאי יעברו בנתב"ג כמיליון שש מאות אלף נוסעים בטיסות בינלאומיות.                           

מרשות שדות התעופה נמסר: "לאחר משבר הקורונה עסקה ההנהלה ומועצת הרשות במציאת פתרונות לשיפור השרות ובכלל זה פתיחתו המלאה של טרמינל 1. רשות שדות התעופה פועלת בימים אלה בגיוס נרחב של עובדים על מנת לתת שרות מיטבי לציבור הנוסעים ולאפשר את הגידול הצפוי בתנועת הנוסעים הבינלאומיים. לרשות הנוסעים חניונים בסמוך לשני הטרמינלים והסעות חינם בין החניונים והטרמינלים."

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן