מבזקיםפוליטי / מדיני

יו"ר מועצת בנימין בטיימס סקוור בניו יורק: "ההתיישבות היא העתודה של מדינת ישראל"

המועצה האזורית בנימין ערכה היום (שני) כנס מיוחד בניו-יורק שמטרתו הזנקת ההתיישבות בבנימין ויו"ש בתחום ההסברתי, ובחשיבה קדימה לפיתוח עתידי לטובת מדינת ישראל. באירוע הוצגו נתונים מקיפים על בנימין והאוכלוסייה בה בשנים האחרונות, על פיתוח הבנייה, התשתיות הנדרשות, קידום תחום התיירות, בחינוך והטכנולוגיה.

בהרמת הכוסית החגיגית, אמר ראש המועצה ישראל גנץ כי "ההתיישבות ביהודה ושומרון היא פוטנציאל ההתפתחות של מדינת ישראל והעתודה של המדינה בתחומים רבים – בדיור, במקומות עבודה, בפיתוח תשתיות שישרתו את כל מדינת ישראל, בשליטה על לב ארץ ישראל ובהקניית בטחון."

גנץ ביקש מידידי בנימין להמשיך להיות שגרירים של ההתיישבות ביהודה ושומרון במסגרת מעמדם וקשריהם עם הממשל האמריקני ובדעת הקהל שם. "שיתוף הפעולה שלנו יחד הוא אור לכל העולם. מי שמקדם את האחיזה היהודית בארץ התנ"ך תורם לכוחות הטובים העולמיים ומי שמחבל בהתפתחות היהודית באזורים הללו פוגע בעתיד מדינת ישראל ומחזק את הכוחות ההרסניים והרעים בכל העולם." אמר.

קראו גם:  אישום: איים על רופאה בקופת חולים בחיפה ובעת מעצרו איים גם על השוטרים

מועצת בנימין מובילה בשנתיים האחרונות מאמץ רב מול בכירים בממשל האמריקני. עוד בכנס בניו-יורק גייסה המועצה למעלה ממיליון ש"ח ממשקיעים אמריקנים למיזמים חברתיים וקהילתיים שהציגו תושבי בנימין.

יו"ר מועצת בנימין בטיימס סקוור בניו יורק: "ההתיישבות היא העתודה של מדינת ישראל"
צילום: דוברות בנימין

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן