מבזקיםפוליטי / מדיני

בן גביר: "אי כיבוד החלטות בית המשפט על ידי המשטרה – סופה של הדמוקרטיה"

אחרי שאתמול קבע שופט שלום שיהודים רשאים להתפלל על הר הבית, הגיעו הבוקר (שני) כמה מתפללים שביקשו להתפלל בהר הבית – וסורבו על-ידי המשטרה. אחד מהם, שהשתחווה, אף עוכב.

ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "רואה בחומרה רבה שמשטרת ירושלים לא מקיימת החלטת שופט לפיה מותר להתפלל ולומר שמע ישראל בתוך הר הבית. לפי התיעוד, שוטרים מנעו מיהודים להיכנס עם טלית ותפילין, אני חושש שאי כיבוד החלטות בית המשפט על ידי המשטרה, הינה סופה של הדמוקרטיה, משטרה שלא מכבדת החלטות של בית משפט נוהגת באנרכיה, מה נגיד לילדים ולנוער שלנו כאשר הם רואים שלא מכבדים החלטה של בית משפט? ".

קראו גם:  נעצר הנהג החשוד בתאונת ''הפגע וברח'' בכביש 5504 סמוך למחלף אייל

לדברי בן גביר, "אם הדבר יימשך כך שלא יתפלאו שגם נערים וילדים לא מכבדים החלטות של בית משפט התנהגות המשטרה גורמת לזילות במערכת המשפט ופגיעה ברשות השופטת".

ח"כ בן גביר הוסיף: "בכוונתי לפנות כרגע לשר לביטחון פנים ולהודיע לו שהוא חייב לקיים את החלטות בית המשפט, אחרת תוהו ובוהו ישרור כאן".

בתגובה לפרישת ראש סגל של רה"מ בנט אמר ח"כ בן גביר: "לשכת בנט ממשיכה להתפורר, והפעם ראש הסגל שלו שקופץ מהספינה המחוררת רגע לפני שהיא טובעת. לבנט, לא יעזור הפרוטקשן שישלם לזועבי ועבאס, כדי לייצב את את הקואליציה. את הממשלה הרעה הזאת נפיל בקרוב ונחזור עם כל הכוח עם ממשלת ימין חזקה שתעבוד למען עם ישראל".

קראו גם:  טרקטור שנגנב ממושב זכריה נמצא בעיר חברון
צילום: דוברות הכנסת נועם מושקוביץ'
צילום: אור נחמיה אהרונוב

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן