מבזקיםפוליטי / מדיני

בציונות הדתית מגיבים לפרסומים בדבר העברת הכספים למשותפת: "אין קו אדום שלא נחצה"

הציונות הדתית הגיבה לפני זמן קצר (שישי) לפרסומים כי בנט ולפיד יעבירו 200 מיליון ש"ח לרשימה משותפת וטיבי עבוד רשת ביטחון בהצבעות בכנסת. זאת בעקבות הודעתה של חברת הכנסת ג'ידא רינאווי זועבי ממפלגת מר"צ על כוונתה להתפטר.

"עכשיו אלה כבר לא שמועות אלא עובדות" אמרו בציונות הדתית והוסיפו "ממשלת בנט-לפיד-עבאס נשענת על רשת ביטחון של אויבי ישראל תומכי טרור אנטי ציוניים מהרשימה המשותפת. מי שמכים שוטרים, מכנים את לוחמי צה"ל נאצים ורואים במדינת ישראל כובשת בארצה הם השותפים החדשים של ימינה ותקווה חדשה כדי לשמור על הכיסאות."

עוד אמרו כי "אין קו אדום שלא נחצה ואין הבטחה שלא הופרה. כל יום שבו הממשלה הזו ממשיכה להתקיים מסכן את מדינת ישראל והופך אותה לסחיטה על ידי אחמד טיבי ואיימן עודה. נפיל אותה בעזרת השם מהר מאוד ונחליף אותה בממשלה יהודית, ציונית ולאומית טובה לישראל".

קראו גם:  ליברמן: ביבי, למרות שאף אחד כבר לא מאמין לך, אני רואה שאתה...

יו"ר מפלגת נעם, חה"כ אבי מעוז הגיב גם הוא לפרסום ואמר: "אין קו אדום שלא נחצה כדי להבטיח את הכיסאות של נפתלי בנט ויאיר לפיד ויתר חברי הממשלה. ההישענות של קואליציית השמאל על חברי הרשימה המשותפת, תומכי הטרור, הרואים במדינת ישראל אויב רק מגלה את עומק בעיית הזהות שיש לממשלה הזאת".

צילום: יהונתן סמייה – דוברות הכנסת

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן