חדשות הארץמבזקים

בעיריית טבריה לא לוקחים סיכונים: "אל תגיעו לחופים!"

בעיריית טבריה ואיגוד ערים כינרת הוחלט לאחר הערכת מצב שהתקיימה לפני זמן קר (שישי) לפרסם אזהרה לציבור לקראת הרוחות העזות שצפויות מחר. זאת במסגרת הפקת הלקחים מהסופה שהתרחשה בטבריה לפני מספר ימים וגרמה לנזק רב.

עיריית טבריה מזהירה מרוחות של מעל 100 קמ"ש ומסבירה כי תוגבר האכיפה באזור המסוכנים: "על פי התחזית המטאורולוגית, בלילה שבין שישי לשבת (20-21 במאי 2022), בין השעות 02:00-06:00, צפויה רוח מזרחית חזקה. מדובר על רוחות מזרחיות חזקות במהירות 103 קמ"ש!!! לצערנו הרב ראינו את נזקי הסופה האחרונה בתחילת השבוע ולכן על כולנו להיערך הפעם ולנקוט משנה זהירות. אנא חזקו את הגגונים והגדרות שלכם, קשרו את החפצים שבגינות הבית והכניסו למחסנים את הציוד שעלול לעוף בעקבות הרוחות העזות."

קראו גם:  ארבעה פצועים בתאונה בין שלושה כלי רכב בכביש 35, שניים במצב בינוני

"מוקד 106 של עיריית טבריה זמין בעבורכם 24/7 בחיוג מקוצר או בחיוג ישיר: 04-6739585. שתפו אותנו בכל מפגע או אירוע חריג בזמן אמת, על מנת שנוכל לסייע במהירות וביעילות. צוותי העבודה בעיריית טבריה תודרכו ויהיו זמינים לתת מענה בחירום ככל שידרשו לכך. שתהיה לכולנו סופ"ש מהנה, שבת שלום ובעיקר שקטה!" הוסיפו.

בעיריית טבריה לא לוקחים סיכונים: "אל תגיעו לחופים!"
צילום: גילי זיו

עוד נמסר כי "לאחר הערכת מצב שהסתיימה לפני שעה קלה (שישי), בין מפקד משטרת טבריה סנ"צ יגאל בן לולו, ראש עיריית טבריה בפועל בועז יוסף, יו"ר איגוד ערים כנרת ויו"ר המוא"ז עמק הירדן עידן גרינבאום וכוחות ביטחון והצלה נוספים, הוחלט כי תיאסר הכניסה והרחצה בכל חופי הרחצה בכנרת, גם אלה הפתוחים, בדגש על החופים המערביים שבשטח השיפוט של העיר טבריה, החל מהשעה 19:00 ועד להודעה חדשה."

קראו גם:  אצבע של תינוקת בת שנה נקטעה במלואה בביתה בבני ברק
בעיריית טבריה לא לוקחים סיכונים: "אל תגיעו לחופים!"
צילום: גילי זיו

לסיום, אמרו בעירייה: "יצוין כי לא תתאפשר כל נוכחות בחופים, לרבות שהייה בהם באמצעות אוהלים, קראוונים ורכבים. מי שלא יהיה קשוב להנחיות הגורמים המוסמכים, צפוי לספוג קנס ופינוי בכח מהמקום. משטרת טבריה, השיטור העירוני והפיקוח של עיריית טבריה יגבירו את הסיורים לאורך חופי הרחצה ויאכפו את ההחלטה. למען שלומכם ובטיחותכם, אנא הישמעו להנחיות מצילות החיים הללו ואל תגיעו לחופים!"

בעיריית טבריה לא לוקחים סיכונים: "אל תגיעו לחופים!"
צילום: גילי זיו

מאיגוד ערים כינרת נמסר כי "עקב התראה למזג אוויר קיצון, כולל רוחות עזות, הצפויות בחופי הכינרת, החל מהלילה, שישי 20.5 ועד מחר (שבת), התקיימה ישיבת הערכת מצב עם משטרת ישראל, בה הוחלט, מסיבות בטיחותיות, כי כלל חופי איגוד ערים כינרת יסגרו החל מהשעה 19:00 בערב היום. מחר בבוקר תתקיים הערכת מצב נוספת ואז יוחלט מתי ניתן יהיה לפתוח שוב את החופים. אנו מבקשים מהציבור להישמע להוראות, לפנות את החופים כנדרש ולא להגיע אליהם, עד לבחינת המצב מחר. מידע עדכני לציבור יועבר בפייס בוק זורמים לכינרת ובכוכבית כינרת 55477*."

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן