מבזקיםפוליטי / מדיני

קארה לכסיף: "אתה בטעות בכנסת, צריך להעיף אותך מפה"

בפתח דיון ועדת הכספים הבוקר (שלישי) בנושא חוק המענקים לתקופת האומיקרון, התייחס ח"כ ינון אזולאי לאמירות מפקד המחוז הצפוני של המשטרה כי תהייה אפס סבלנות למי שיפר את החוק במירון, וציין כי יש לנהוג ביד קשה עם מי שנוהג בפרעות בכל מקום וכי זו לא דרכם של מתפללי מירון: "אבל את היד הקשה לא רואים את במזרח ירושלים באלימות שם או בפרעות ערביי ישראל, שם רואים את ההתפרסות של משטרת ישראל מול אותם פורעים ומחבלים, פועל יוצא של הממשלה הרופסת הזו"

ח"כ עופר כסיף הגיב לדברים: "אני מסכי שהמשטרה לא צריכה להתנהג בברוטליות בשום מקום, לא במירון ולא בשום מקום, גם לא בירושלים או בשטחי יהודה ושומרון".

סגן השר אביר קארה תקף את דברי כסיף: "אתה בטעות בכנסת ישראל, צריך להעיף אותך מפה, אני מגייס חתימות לשם כך. אתה עוכר ישראל ושונא ישראל. תתייחס לניסיון דריסה שלך של שוטר והכאה של שוטר מצדך. אנחנו פראיירים, לא צריך לתת לך לדבר בכלל. גם במדינה דמוקרטית, הוא לא יכול לדבר בגנות השוטרים".

קראו גם:  חשד לרצח: בן 31 נורה למוות בכפר ג'דיידה-מכר

ח"כ אופיר כץ אמר: "אחד כמוך לא צריך להיות בכנסת. יש לכבד את השוטרים שלנו ואת עבודתם הקשה, במקום זה אתה מרביץ לשוטר, אתה לא רואי להיות כאן".

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ אלכס קושניר, הוסיף: "אני מצטרף ליוזמה שלך להדחת ח"כ כסיף מהכנסת אחרי האירוע המביש של הכאת השוטר, אבל בדיון הזה אני מבקש להתרכז בנושא הדיון".

ח"כ כסיף אמר: "אני מסכים שהמשטרה לא צריכה לתקוף מפגינים ולא להיות ברוטלית, לא במירון, לא בירושלים, לא ביוש ולא בשום מקום אחר. מה שאמר אזולאי הוא דברי הבל. המשטרה פעלה בהלוויה של שירין באלימות. אנשים שנשאו ארון. המשטרה פעלה באלימות נפשעת".

ח"כ קושניר השיב: "מי שהחזיק את הארון זה מי שרצה לחטוף את הארון ולא המשפחה".

קראו גם:  בת 6 הובהלה לבית החולים זיו בצפת לאחר שהוכשה על ידי נחש בנחל מירון

ח"כ אחמד טיבי: "עופר כסיף יהיה בכנסת הבאה, מי שהאשים אותו אולי לא יהיה".

סגן השר קארה תקף: "נגייס את החתימות וגם אותך נעיף".

ח"כ טיבי אמר: "לאפסים אני לא עונה."

ח"כ כסיף אמר: "שני אפסים לא מעניינת אותם האמת אלא פופוליזם, העברתי סרטונים למשטרה. גם לגבי האירוע שהייתי בו , יש פה פופוליזם שקרי. בוא נדייק ,מה שהיה שם , האירוע התחיל בזה ששוטר מאיים וזה מוקלט בסרטון מתועד, שוטר שם יד על האקדח ואומר לחברו אם הוא נוסע אני יורה בו, לא מתייחסים לזה החברי כנסת, שוטר מאיים להרוג חבר כנסת או אזרח שלא עבר על החוק , שוטר עומד מול אזרח ואומר שהוא יירה בו, כנראה שמדובר בערבים ובאנשי שמאל , זה בסדר ששוטר מאיים לירות בהם? בנוסף לא יעלה על הדעת , ששוטרים לא יכבדו את החסינות של חברי כנסת מימין ומשמאל, פגעו בחסינות שלי. לא תקפתי את השוטר ואני הדפתי את היד של השוטר, יש את הזווית האמיתית כולל בהילוך איטי כולל זה שרואים שהשוטר שלח לי יד לפנים, אם שהדפתי אותה בטעות פגעתי בו , שלא יגידו דברי שקר".

קראו גם:  נעצרו 9 חשודים בעבירות של ארגון פשיעה, סחיטה באיומים ועבירות נוספות

ח"כ שלמה קרעי, תמה: "המשטרה פיברקה את הסרטון שלך?! הראש חבט ביד שלך?"

צילום: ערוץ כנסת
צילום: דוברות הכנסת

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן