חדשות הארץמבזקים

חמוש בגרזן ועם מכתב התאבדות – כך סוכל פיגוע בשומרון

במהלך פעילות יזומה של משטרת ישראל הלילה (שני) למניעת חיכוך ואירועי סדר ציבורי, בצומת תפוח. עצרו השוטרים רכב אשר העלה את חשדם. בחיפוש ברכב נתפס על ידי השוטרים גרזן ןמכתב התאבדות, בו נכתב על ידי החשוד כי הוא בדרכו לבצע פיגוע נקמה.

מחקירה ראשונית עולה כי החשוד הסתובב במשך כשעה כשהוא מחפש ישראלים העומדים לבדם במטרה לפגוע בהם עם הגרזן שברשותו. החשוד פלסטיני, תושב אל בירה בן 22 נעצר לחקירה.

מפקד המרחב נצ"מ חיים סרגרוף: "עירנותם של השוטרים והחתירה למגע מנע ככל הנראה פיגוע גדול, אנו נמשיך בנחישות ומקצועיות יחד עם שאר גורמי הביטחון להגן על ביטחון אזרחי ישראל בכל מקום ובכל זמן."

קראו גם:  העצור בשב"כ לא יפגוש עו"ד עד ליום שני, במוצ"ש תיערך הפגנה
סוכל פיגוע: חשוד פלסטיני חמוש בגרזן נתפס ובכליו נמצא מכתב התאבדות
צילום: דוברות המשטרה

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בתגובה על לכידת המחבל: "אנחנו מודים לכוחות הביטחון ולמשטרה על פעילותם הנחושה יום ולילה להגנה על אזרחי ישראל. הלילה נמנע פיגוע גדול בשומרון. עם זאת אי אפשר שלא לומר את האמת. בסופו של יום מלחמה בטרור היא לא רק תפיסת מחבלים בצמתים אלא פעילות התקפית ומיגור הטרור בערים ובכפרים."

"אנחנו רואים סרטונים של עשרות מחבלים בהפגנות ובתמיכות בטרור נושאים נשקים, ללא מפריע. על הממשלה להנחות את הדרג הצבאי ליציאה ל"חומת מגן 2" ולא רק לפעילות בפינצטה מול מחבלים*. מאסנו בלוויות – אנחנו מצפים למלחמה אמיתית בטרור".

סוכל פיגוע: חשוד פלסטיני חמוש בגרזן נתפס ובכליו נמצא מכתב התאבדות
צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן