מבזקיםפוליטי / מדיני

מכתב לרה"מ: "אתה מחלק את ירושלים ומקים דה פקטו מדינה ערבית בלב ישראל"

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) שיגר היום (ראשון) מכתב לראש הממשלה נפתלי בנט בו מנה את הסיבות השונות בגללן הוא חייב לפרוש מהחיים הציבוריים באופן מיידי. לדבריו, רק פרישה של בנט מהחיים הפוליטיים תאפשר הקמת ממשלת ימין של 61 ח"כים, בראשות נתניהו, כבר בכנסת הנוכחית, ללא צורך בבחירות נוספות.

מדברי מעוז: "גדלת בציונות הדתית. שירתת בסיירת מטכ"ל. במלחמת לבנון השנייה ראית את חבריך נופלים לידך ומוסרים את נפשם על תחיית האומה בארצה, על "להיות עם חופשי בארצנו, ארץ ציון וירושלים". ובתקופה האחרונה, אתה מחלק את ירושלים. אתה אוחז בקרנות המזבח הפוליטי. בשם האחדות, ובשם "רק לא עוד בחירות", אתה מאפשר לאויב הערבי להשתלט על הר הבית. אתה מקבל תכתיבים מירדן, מחמאס ומעבאס, וכנראה בהוראתך הישירה ולכל הפחות ב'רוח המפקד' שנושבת מלשכתך, מורה השר לביטחון פנים למשטרה שלא לפעול בהר הבית."

קראו גם:  נאום הפרישה של בנט: "אסור שכל אחד מחצאי העם ירגיש באבל כשהחצי השני מקים ממשלה"
כנסת 15.11.21
צילום: דוברות הכנסת – נועם מושקוביץ/דני שם טוב

בנוסף, נכתב כי "ובהר? שם מתנוסס בגאווה 'דגל פלסטין', ומונפת כרזת חמאס הקוראת להילחם בישראל. פעם ידעת מהו כבוד לאומי. ידעת את ערכם של דגל והמנון, של גאוות חיילינו ושוטרינו מול המחבלים המבקשים את נפשנו. היום אתה מספר לציבור (ואולי גם לעצמך?) סיפורים, מהנדס את התודעה, ומנסה להמעיט בערכה של המציאות ההזויה שמתרחשת מול עינינו. גל תעוזה ערבי חסר תקדים שוטף את ארצנו. ערבים נוהגים ברכבת הקלה כבמסגד, מורידים בריש גלי את דגלי ישראל מהרחובות, ודוהרים ברחובותינו תוך לעג וקלס לאזרחי ישראל הרוצים שקט ושלווה."

לסיום, נכתב: "אתה מחלק את ירושלים, ומקים דה פקטו מדינה ערבית בלב מדינת ישראל. אתה מיישם את תוכנית החלוקה מתש"ז. אתה צריך ללכת הביתה. פרוש מהחיים הפוליטיים. עשה לביתך קצת. תנוח. רק כך תוכל לקום ממשלה יציבה, ממשלה יהודית ולאומית. ממשלה שתשקם את הכבוד הלאומי, שתחזיר לחיילי צה"ל ולשוטרים את הגאווה וההרתעה. ממשלה שתבצר ותחזק את הזהות היהודית של מדינת ישראל, מול כל הקמים עלינו לטשטש את זהותנו ולהנדס את תודעתנו. אני קורא לך: פרוש אדוני רה"מ ו"כשם שמקבלים שכר על הדרישה כך מקבלים שכר על הפרישה".

קראו גם:  חה"כ מהליכוד על הודעת בנט: "‏ממש לא נתגעגע. ‏ברוך שפטרנו!"
צילום: עמוס בן גרשום / לע"מ

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן