חדשות הארץמבזקים

חוזרים מסיני? כך תדלגו על התורים הארוכים במעבר הגבול

עם סיום סוף השבוע הארוך של יום העצמאות וחג עיד אל פיטר קיים צפי לעומסים כבדים במעבר הגבול בין סיני וישראל. ברשות שדות התעופה מעריכים כי בימים שישי, שבת וראשון יעברו במעבר הגבול כ-20,000 איש
 
כניסה לישראל מחייבת מילוי טפסים וביצוע בדיקת קורונה –  ברשות שדות התעופה קוראים לשבים לישראל למלא מראש באונליין את טופס החזרה  לישראל, כולל תשלום לבדיקות הקורונה, ובכך לחסוך שעות ארוכות של עמידה בתור.
 
עם סיום סוף השבוע הארוך של עיד אל פיטר צפוי עומס כבד במעבר הגבול בגין (טאבה). זאת כתוצאה מחזרתם לישראל של עשרות אלפים שחגגו את החג בסיני. ברשות שדות התעופה,  מעריכים כי במעבר הגבול בגין (טאבה) צפויים לעבור למעלה מ-20,000 איש בימים שישי, שבת וראשון. ברשות מתריעים מפני עומסים  כבדים במעבר בגין.
 
על מנת להימנע מהעומסים ומהעמידה הארוכה בתור, ברשות שדות התעופה קוראים לחוזרים לישראל למלא מראש באונליין את טופס "הצהרת כניסה לישראל" ולשלם עבור בדיקות הקורונה.  מילוי הטפסים ותשלום מראש,  לפני ההגעה למעבר הגבול בטאבה, יכולים לחסוך לשבים שעות של עמידה בתור.
 
ברשות שדות התעופה מזכירים ומדגישים כי מעבר הגבול בגין (טאבה) נסגר בשעה שמונה בערב וקוראים לשבים להגיע למעבר עד שלוש שעות לפני סגירתו.

קראו גם:  חשד: שתי צעירות התפרעו במסעדה, הפכו שולחנות ובעטו בעובדים

להלן לינקים למילוי עצמאי של הטפסים והתשלומים:
-טופס "הצהרת כניסה לישראל".
-לינק לרישום ותשלום בדיקות קורונה לנכנסים לישראל.

ארכיון. צילום: דובר הרש"ת

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן