מבזקיםרצועת עזה

הג'יהאד האסלאמי: "הכיבוש יישא בתוצאות של המצב אליו יוביל"

ארגון הטרור הג'יהאד האסלאמי ברצועת עזה פרסם לפני זמן קצר (רביעי) הצהרה לתקשורת ובה קרא להתעמת עם המבקרים היהודים המגיעים להר הבית במהלך חגיגות יום העצמאות.

"תנועת הג'יהאד האיסלאמית בפלסטין קוראת לעמינו להדק את הדריכות ולפעול נגד המבקרים המתנחלים באל-אקצא המגובים על ידי ממשלת הכיבוש וצבא הטרור שלה במטרה לקבע את תוכנית החלוקה הזמנית והמרחבית".

עוד נכתב בהצהרת הג'יהאד האסלאמי כי "ההתקפה על מסגד אל-אקצא המבורך על ידי כנופיות מתנחלים ומנהיגיהם המבצעים את הטקסים השקריים בשטחו היא תוקפנות נגד עמנו ואומה שלנו, שמחייבת אותנו להתעמת כנגד כל פגיעה בקדושת מסגד אל-אקצא. אנו מזהירים מפני ההשלכות והקריאות הציוניות לעלות לאל-אקצא. הכיבוש יישא בתוצאות של המצב אליו יוביל כתוצאה מקריאות אלו שמהווים מלחמה נגד עמנו. לא נהסס להגן על מקומותינו הקדושים ולא משנה מה יהא המחיר לזה".

קראו גם:  נקבע מותה של הולכת הרגל שנפגעה מרכב בראשל"צ, הנהג עוכב לחקירה
הצהרה לתקשורת של הג'יהאד האסלאמי

ממשטרת ישראל נמסר כי "במהלך הימים האחרונים מופצים ברשתות החברתיות דברי הסתה לאלימות משולבים בפרסומים כוזבים ושקריים רבים לגבי הר הבית, זאת במטרה להתסיס את השטח ולהסית לאלימות והפרת הסדר. פרסומים אלו מופצים, בין היתר, ע״י ארגוני טרור שמנסים להשתמש בהר הבית ובצעירים בכדי לשרת את מטרותיהם."

במשטרה מבהירים כי "מדובר בפרסומים כוזבים חסרי כל אחיזה במציאות ופרסומם נעשה בכדי להטעות את הציבור, להסלים ולהסית. יובהר כי הניסיון הפסול והמגוחך לנצל את המקומות הקדושים להסתה ואלימות ולשרת את מטרותיהם של ארגוני טרור מכל סוג שהם- לא יובילו לשינוי המציאות בשטח."

במשטרה קוראים לציבור לא להישמע לפייק ניוז ולהסתה פרועה זו, שמופצת ברובה ברשתות החברתיות ע״י גורמים עוינים ובעלי אינטרס זר.

קראו גם:  שימו לב! החל מהערב כביש 20 לדרום ייחסם לתנועה בשל עבודות תשתית

כמו כן מבהירים במשטרה כי אין כל שינוי ולא צפוי כל שינוי בנוהג הקיים מזה שנים רבות בהר הבית והמקומות הקדושים בכלל, הן בהקשר של תפילות מוסלמים במקום או של ביקורי תיירים מחו״ל וישראלים בהתאם לכללי הביקור ושעות הביקור המקובלות. "כל מי שיפר את הסדר, יסית לאלימות, יתפרע וינהג באלימות מכל סוג שהיא – יטופל ביד קשה ובאפס סובלנות. כל תמיכה, הזדהות או פעילות במסגרת ארגוני טרור – תטופל ע״י כוחות הביטחון בנחישות ובכל הכוחות והאמצעים שברשותנו." הדגישו במשטרה.

כמו כן, התקשורת הפלסטינית הפיצה תמונות של "דגלי ישראל על מסגד איברהימי בחברון לאור חגיגות העצמאות של "ישראל"."

צילום: רשת תקשורת פלסטינית – אל מידאן
צילום: רשת תקשורת פלסטינית – אל מידאן

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן