העולם הערבילבנוןמבזקים

נסראללה מזהיר: "אנחנו נהיה בכוננות גבוהה, שלא תעזו לעשות מעשה טיפשי"

מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה נשא היום (שישי) נאום לרגל יום קודס הבינלאומי והתייחס לשינוי המדיניות האיראנית להגיב על כל תקיפה ישראלית באיראן ממדינות שכנות באופן ישיר ואף הזהיר את ישראל מפני "ניסיון טיפשי", כלשונו לתקוף בלבנון.

"לאחר שהציונים תקפו את איראן מארביל, איראן הפציצה את מפקדת המוסד ב-12 טילים. איראן שלחה הודעה פומבית ובה הבהירה למדינות האזור שכל תקיפה על איראן ממדינות אלו, איראן תגיב בחזרה נגד בסיסי הצבא הישראלי באותה מדינה", אמר נסראללה וציין כי מדובר בשינוי של העמדה הצבאית האיראנית, "שדה הקרב והעמדה הצבאית של איראן מתפתחים כעת עד כדי כך שאיראן עלולה, במקרה של המשך התוקפנות הישראלית על הנוכחות האיראנית באזור, לתקוף ישירות את "ישראל".

קראו גם:  יחס החוב הציבורי לתוצר ירד לרמה של 68.8%: "הבעת אמון בכלכלה הישראלית"

נסראללה ציין כי "דרך האיתנות מיועדת לפלסטינים, לסורים, לעיראקים, לתימנים, לכל עמי האזור ולכל התומכים במטרה זו. יש להתמודד עם הלחץ המתמשך הזה על מנת להכניע את אמריקה וישראל. אנחנו מול אופקים פתוחים והעתיד שלנו הוא ניצחון וקידמה אבל עתידם הוא תבוסה".

מזכ"ל חיזבאללה הזהיר את ישראל ואמר כי הארגון בראשו הוא עומד מוכן לכל "מעשה טיפשי" שישראל עלולה לעשות בחודש הקרוב, "בחודש מאי עשויים להתרחש תמרונים גדולים של האויב שימשכו חודש ימים. אני אומר להם היום כי העניין הזה לא מפחיד אותנו, אני קורא להם להיזהר. אני אומר לאויב, אני מחכה לתמרונים שלכם ובמהלך השבועות האחרונים המערכים הצבאיים שלנו ערכו תרגילים עם כל התרחישים האפשריים. אני מכריז כי אם התמרונים הצבאיים של ישראל יתקיימו, אם לפני הבחירות בלנון ואם לאחר מכן, אנחנו נהיה בכוננות הגבוהה ביותר. התמרונים הגדולים שלכם אינם מפחידים אותנו ואינם ימנעו מאיתנו מלקיים את משוואות ההרתעה הקיימות בלבנון."

קראו גם:  כבאות והצלה: ירושלים - לוחמי אש ממחוז ירושלים בסיוע מחו...

לסיכום אמר: "ביום קודס הבינלאומי, אנו עומדים לצידו של העם הפלסטיני ומבטיחים להם את הנאמנות והמחויבות שלנו כחלק מהעם הזה. אנחנו מאמינים באחדות הקרב והגורל".

מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן