טלוויזיהמבזקים

מנכ"ל תאגיד השידור 'כאן' אלדד קובלנץ הודח מתפקידו

מועצת תאגיד השידור הישראלי החליטה להדיח מתפקידו את מנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ. ההחלטה של המועצה התקבלה על רקע הליך שימוע שנעשה לו בשבועות האחרונים ועימות עם יושב ראש מועצת תאגיד השידור, גיל עומר.

המועצה צפויה להחליט על ממלא מקום זמני לתפקיד, עד שיוחלט על יו"ר ועדת האיתור שתפקידה יהיה למצוא את המנכ"ל הבא של תאגיד השידור.

במכתב ששלח קובלנץ לעובדים כתב: "אמש הודיע לי יו״ר המועצה מר גיל עומר על כוונת המועצה לסיים את העסקתי תוך כחודש. בכוונתי להילחם בהחלטה. מבקש מכולנו להמשיך להיות מרוכזים במשימה שהוטלה עלינו: שידורים מעולים ומשתפרים למען הציבור הישראלי".

מארגון בצלמו נמסר בתגובה: "מר אלדד עמד מאחורי רדיפת אנשי הימין כמו אראל סגל והציוץ שנכתב נגדו בטוויטר הרשמי של התאגיד. אך לעומת זאת אלדד עמד כחומה בצורה בעד רמי יונס השדרן שקרא לאזרחי ישראל וחיילי צה"ל נאצים, תומך BDS ומסית נגד קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. בנוסף הוא כשל בהגנה על זכויות העובדים והעובדות במקום. אנחנו מקווים שהמנכ"ל הבא של התאגיד יזכור שתפקידו הוא לנהל את תאגיד השידור הציבורי הישראלי ולא את אלגזירה 2, תאגיד השידור הציבורי של מדינת ישראל היהודית והדמוקרטית."

קראו גם:  תחקיר CNN: העיתונאית שירין אבו-עאקלה נהרגה מאש צה"ל
קרדיט: pixabay

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן