מבזקיםספורט

אלון חזן ימונה לתפקיד מאמן נבחרת ישראל בכדורגל

ועדת האיתור אישרה היום (שלישי) פה אחד את מינויו של אלון חזן, מאמן הנבחרת הצעירה, לתפקיד מאמן נבחרת ישראל בכדורגל.

חברי ועדת האיתור, אלי כהן ואלי אוחנה, מגובים בהמלצת המנהל המקצועי יוסי בניון, יביאו לאישור הנהלת ההתאחדות את מינויו של חזן.

חזן, בן 54, שיחק במהלך הקריירה המקצוענית שלו במכבי חיפה ואשדוד, הופיע 72 פעמים בנבחרת הבוגרת והבקיע חמישה שערים במדיה.

חזן אף אימן את הנבחרת הצעירה, שימש כעוזר מאמן בנבחרת הבוגרת, וכמאמן זמני.

שר התרבות והספורט חילי טרופר בירך: ״ברכות לאלון חזן על בחירתו לשמש מאמן נבחרת ישראל בכדורגל. איחולי הצלחה בתפקיד לאלון, שחקן ואיש מקצוע מנוסה וגם דמות ערכית ומחויבת. אל אל ישראל!״.

קראו גם:  הוארך מעצרו של גבאי בית הכנסת בפתח תקווה החשוד בעבירות מין

אלון חזן התייחס למינויו: "אמתין לאישור הנהלת ההתאחדות למינויי לתפקיד מאמן הנבחרת הבוגרת, אבל כבר עתה אני מבקש להודות על האמון שנתנו בי המנהל המקצועי יוסי בניון וחברי ועדת האיתור. בכל תפקיד בנבחרות אותי מילאתי, האמנתי תמיד בפוטנציאל של הכדורגל הישראלי. עשיתי דרך ארוכה, מלמדת, מעשירה, משפרת, ואין ספק שלהוביל את נבחרת ישראל הבוגרת זאת פסגת השאיפות של כל מי שבוחר בתפקיד המאמן".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, אמר: "ההמלצה של בניון על אלון חזן התקבלה פה אחד על ידי ועדת האיתור מתוך היכרות ארוכה ועמוקה של כל חבריה עם האיכויות של אלון, היותו גורם מרכזי לאורך שנים בנבחרות ישראל, כשחקן וכמאמן ותפישתו המקצועית. נביא בפני הנהלת ההתאחדות את מועמדותו של מי שעשה מסלול שכלל את אימון כל נבחרות ישראל בגילים השונים, מכיר את הכדורגל שלנו טוב מכולם, מחויב בכל רמ"ח אבריו להצלחת הכדורגל הישראלי ומאמין גדול ביכולתו להביא את הנבחרת הבוגרת ליעדים הגבוהים ביותר. שיתפנו בתהליך את המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות יילה חוס, שנתן את ברכתו למהלך וחשב כמונו שהוא נכון. זה יחייב אותנו כמובן למנות מאמן חדש לנבחרת הצעירה לאחר אישור ההנהלה למינוי של חזן, מתוך אמונה שימשיך את ההצלחה ויוביל את הנבחרת הצעירה להשתתפות ביורו 2023".

קראו גם:  פיקוד העורף: האם ניר ידע לענות על כל השאלות של הקריין שלנו?האם אתם ...

המנהל המקצועי, יוסי בניון, הוסיף: "אלון חזן הוא לא רק אחד השחקנים הגדולים שהצמיח הכדורגל הישראלי, אלא גם מאמן שעשה דרך ארוכה ומרשימה בנבחרות ישראל בגילים השונים. חזן מכיר מצוין את הנבחרת הבוגרת כשחקן וכעוזר מאמן, מוביל את הנבחרת הצעירה לקמפיין מצוין וגורם מוביל בטיפוח רבים מהשחקנים הצעירים של ישראל שיהיו חלק מהנבחרת הבוגרת בעתיד הקרוב והרחוק. נפגשתי ושוחחתי גם עם מועמדים זרים ואין לי ספק כי חזן הוא המאמן הראוי והמתאים מכולם".

צילום: pixabay

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן