חדשות הארץמבזקים
לאחר שכל הנופשים אותרו: חזרה לשגרה בים המלח
בשעה 20:00 לערך הערב (שני), הוקפצו כ-35 ממתנדבי היחידה לחוף נווה מדבר בעקבות דיווח על 10 נופשים שנסחפו לים מתוך קבוצה של כ-300 איש. במקום נשבה רוח צפון מערבית חזקה.
חלק מהמתרחצים הוצאו ע״י מצילים מקומיים, מתנדבי היחידה פתחו חפ״ק לתשאול ואיתור כל שמות הנופשים, והוזעקו כוחות נוספים: יל״מ יו״ש, יחידת להבה של כב"ה, חטיבה 417, מסוק משטרתי, שתי סירות – פרטית ושל יחלצ עין גדי, אט״ן של מד״א, ועוד מספר כלי שיט הועמדו בכוננות.
בשעה 23:00 הוכרז חזל״ש לאחר שכל 300 הנופשים בחוף נווה מדבר אותרו והועלו לאוטובוסים.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![לאחר שכל הנופשים אותרו: חזרה לשגרה בים המלח](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-25-at-23.21.48.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)