חדשות הארץמבזקים
חדרה: תורגש תנועה ערה של כוחות חירום בתחנת הכוח במהלך תרגיל
בעיריית חדרה פרסמו לפני זמן קצר (שני) הודעה לציבור בדבר תרגיל שייערך בתחנת הכוח אורות רבין בעוד יומיים.
לשון ההודעה: "ביום רביעי הקרוב (27/4/2022), יערך תרגיל בתחנת הכוח אורות רבין. בתרגיל ישתתפו כוחות כב"ה, משטרה, מד"א, כוחות מפעליים וכוחות האכיפה והביטחון של העירייה. התרגיל יחל בשעה 8:00 ויסתיים ב-14:00. במהלך התרגיל תיתכן תנועה ערה של כוחות חירום שונים."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-25-at-21.44.06.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)