מבזקיםפוליטי / מדיני

נתניהו משיב אש לבנט: "זה ההבדל בין מנהיגות ושליחות לבין מי שגנב את קולות בוחריו"

ראש הממשלה לשעבר ויו"ר האופוזיציה, בנימין נתניהו התייחס לפני זמן קצר (ראשון) בפוסט שכתב ברשתות החברתיות, לתגובתו של ראש הממשלה, נפתלי בנט בנושא הפרסומים על הוצאותיו הכספיות של האחרון ומשפחתו מאז נכנס לתפקידו כראש ממשלה.

צילום: עמוס בן גרשום/ לע"מ

בפתח הדברים כתב נתניהו: "בנט כתב היום: ״גילת היא לא שרה״. לראשונה הוא גם צודק. רעייתי האהובה שרה נמצאת תחת מתקפת שקרים מרושעת וזדונית, יומיומית, זה למעלה מ-20 שנה."

"זה לא עצר אותה ולו לרגע מלהמשיך בעבודתה כפסיכולוגית ילדים מומחית בשירות הציבורי בירושלים. לקום כל בוקר אחרי ההשמצות בתקשורת וללכת לסייע לילדים שזקוקים לעזרה. זה לא הפריע לה ולו לרגע לסייע כל יום למשפחות נזקקות, חיילים בודדים ופצועי צה״ל הגיבורים, לילדים חולי סרטן, לניצולי שואה – לכל מי שפונה אליה בטלפון או ברחוב ומבקש עזרה. זה לא הפריע לה ולו לשנייה מלדאוג לילדינו, מלשמור על משפחתנו." הוסיף.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: עומר מירון, לע"מ

לסיום, כתב: "היא יודעת, אני יודע וגם אתם יודעים – אם רק היינו נכנעים ללחצים האדירים שמופעלים נגדנו, אם רק היינו הופכים את עורנו מימין לשמאל, מעודדים מסירת חבלי מולדת לפלסטינים או מרכינים ראש מול איראן – שרה הייתה הופכת לגיבורת התקשורת. התקשורת הייתה מהללת. המהדורות היו מזמרות שבחים. אבל היא לא נכנעה ולו לרגע. זה כל ההבדל בין מנהיגות ושליחות לבין מי שגנב את קולות בוחריו והפנה עורף לאזרחי ישראל. אני גאה בך מאוד, שרה שלי. תודה לאל שאת מי שאת."

Back to top button