מבזקיםמשפטי/פלילי

שלושה חשודים נעצרו כשברשותם דגלי חמאס

בימים האחרונים נעצרו לחקירה על ידי שוטרי מחוז ירושלים ולוחמי מג״ב ירושלים, חשודים שהניפו את דגלי ארגון הטרור חמאס, או שנמצא ברשותם דגלים שכאלו. החשודים הועברו לחקירה במשטרה.

שלשום בשעות הבוקר, הבחינו שוטרי מג"ב בסמוך לכיכר ראס אל עמוד במזרח העיר בשני צעירים שעוררו חשדם, תוך שאחד מהם אוחז בידו שקית. בטרם בדיקתם, השליך אחד החשודים את השקית שאחז אל תוך הפח. השוטרים שהבחינו בכך ביקשו לברר את פשר העניין ולשאלתם ענה החשוד כי היו בשקית עוגות.

בדיקת תכולת השקית שהוצאה מהפח העלתה כי בתוכה דגלי חמאס ורעלות פנים. שני החשודים, קטינים תושבי ראס אל עמוד וסילוואן, הועברו לחקירת המשטרה בגין חשד לעבירות של חברות בארגון טרור, קשירת קשר לעשות פשע והתנהגות העלולה להפר את שלום הציבור. מעצרם של החשודים הוארך בבית המשפט עד לתאריך 25.4.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: דוברות המשטרה

במקרה נוסף, נעצר בסופ״ש חשוד שהניף ברחבת הר הבית דגל חמאס. בסיוע תצפיתני מרכז השליטה של מרחב דוד (מבט 2000) הוכוונו כוחות משטרה אל החשוד, קטין תושב צור-באהר, והוא נעצר גם כן לחקירה במשטרה בגין חשד לעבירות ממניע גזענות, חברות בארגון טרור והתנהגות העלולה להפר את שלום הציבור. בהמשך צפויים מעצרים נוספים של חשודים שזוהו והופללו כשהם מבצעים עבירות דומות של הנפת דגלי חמאס.

צילום: דוברות המשטרה

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך לפעול עם כוחות הביטחון נגד הסתה לטרור ותומכי טרור, וכל מי שיפר את הסדר הציבורי במקומות הקדושים ובכל מקום אחר."

Back to top button