חדשות הארץמבזקים

דווקא עכשיו: אירוע העצמאות של ארגון 'השומר החדש' ייערך ביער להב בדרום

ביום העצמאות, שיחול בחמישי במאי, יציין ארגון השומר החדש 74 שנות עצמאות בחגיגה ישראלית ביער להב, בהפנינג מהנה לילדים ולכל המשפחה.

דווקא השנה, אחרי מבצע "שומר החומות", הכאוס והפרעות בדרום, החליטו בארגון להגיע ולחגוג יחד עם תושבי הנגב. האירוע יתקיים בשותפות עם הרשויות המקומיות: מועצה אזורית בני שמעון, מיתר, כרמית, עומר, להבים

במסגרת האירוע יתקיימו סיורים מודרכים בחוות רימון וחוות הר שמש. מגוון פעילויות חווייתיות לילדים, סדנאות יצירה בטבע, מתחם פעילות חקלאית, הצגת ילדים, הופעה, שירה בציבור וריקודים. לצד כל זה יוקם מתחם לימוד ויתקיים חידון ושיח בנושא יום העצמאות. מתחם מסודר לפיקניק ומנגל יוקם בסמוך למוקד האירוע.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: השומר החדש

יואל זילברמן, מנכ"ל ומייסד השומר החדש, אמר: "בחרנו לקיים את חגיגות עצמאות בנגב כאמירה. הנגב שופע במשאב אנושי נדיר הנושא על עצמו רוח חזון ויוזמה באזורי חיים הנראים כמעט בלתי אפשריים. אותה רוח היא גם זו שתחייה ותסיר את החסמים והפחדים. את אפיקי הנגב נפריח יחד בפעולות משותפות"

צילום: השומר החדש

האירוע יתקיים בחמישי במאי, יום העצמאות, ביער להב בין השעות 9:00 ל-16:00. האירוע ללא תשלום ופתוח לתושבים ולציבור הרחב, אך מצריך הרשמה מראש באתר . כמו כן, החנייה מוסדרת ללא תשלום.

צילום: השומר החדש

Back to top button