בריאותמבזקים

שימח את הצוות הרפואי והמטופלים: הזמר קובי אפללו הופיע בבי"ח וולפסון

משרד התרבות והספורט יערוך לאורך חודש אפריל עשרות אירועי מוסיקה, שירה וספרות ישראלית ברחבי הארץ תחת הכותרת "תרבות שווה". במסגרת הפרויקט הגיע הזמר המוערך קובי אפללו להופעה מיוחדת היום (רביעי) במרכז הרפואי וולפסון כדי לשמח את המטופלים, בני משפחותיהם והעובדים במרכז הרפואי שיגיעו להנות מהמופע.

הפעילויות יהיו ללא עלות בחודש אפריל בשיתוף רשויות מקומיות ברחבי הארץ, ויקיים אירועי תרבות מגוונים הפתוחים בחינם במהלך כל החודש וחג הפסח. הפרויקט בהפקה וניהול תוכן של אינוויז'ן שיווק חוויתי כולל 29 אירועים וכ- 170 אמנים, יכלול אירועים לוותיקים וילדים, במגוון שפות – עברית, ערבית ואיידיש.

ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון: "ההופעה היא עבורנו עוד סימן לניצחון שלנו על המגיפה. אחרי שנתיים קשות ומתישות עבור כלל עובדי בית החולים ובני משפחותיהם שנאלצו להידרש אף הם להקרבות בפן האישי בביתם. אנו שמחים על הגעתו של הזמר הנפלא קובי אפללו שמגיע לשמח את העובדים שלנו וגם את המטופלים כאקט שמסמל את החזרה לחיים, לשגרה וכתמיכה גם בפריפריה החברתית בישראל".

קראו גם:  גנץ: הסרטון של חמאס שמהימנותו אינה ברורה, נועד ...

חילי טרופר, שר התרבות והספורט: "אחרי שנתיים מאתגרות ולא פשוטות לכולם ולעולם התרבות בפרט, אנו שמחים על הפרויקט החשוב במסגרתו יתקיימו מופעים ללא עלות בכל רחבי הארץ. תרבות בהחלט צריכה להגיע לכולם ולכולן. זו הזדמנות להודות לשותפים ברשויות המקומיות ובבתי החולים, שנרתמו לפרויקט הייחודי".

צילום: מאיה סלע
צילום: דוברות המרכז הרפואי וולפסון

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן