מבזקים

כ- 100 תושבי השומרון חוסמים את הכניסה לשכם: "לא מפקירים את יוסף"

על רקע ההתפרעות הלילה בשכם, בה השחיתו והציתו פורעים ערבים את מתחם קבר יוסף, חוסמים בשעה זו (ראשון) תושבי השומרון מיישובי גב ההר לתנועת תושבים ערבים את הכניסה המובילה לעיר.

התושבים מוחים כנגד גל הטרור ודורשים ממערכת הביטחון לפתוח במבצע מקיף ושורשי כנגד הטרור ההולך וגואה. "דורשים טיפול שורש מקיף בטרור, לא נשב בחיבוק ידיים ונחכה לפיגוע הבא".

"לא ניתן לשבת בבית ולחכות לפיגוע הרצחני הבא", אמר ישי מרזל, ממארגני המחאה והוסיף "עוד ועוד יהודים נרצחים ברחובות וממשלת ישראל מפגינה חולשה ומסתפקת במענה נקודתי ומינורי במקום בטיפול שורש אמיתי ויסודי".

לדברי מרזל, "הלילה ראינו שוב את השלכותיה של חוסר הנוכחות היהודית בשכם, כאשר המון ערבי מוסת פרץ בחופשיות למתחם קבר יוסף – בזז, השחית והצית כל שנקרה בדרכו, כשהוא לא פוסח על מצבת הקבר עצמה. ב20 השנה האחרונות מאז נסוגה מדינת ישראל מקבר יוסף ומשכם, איבדה המדינה את ריבונותה בעיר – שלא הפסיקה לייצר טרור והרס".

קראו גם:  מתי חמאס צילם את התיעוד שפורסם היום בו נראה הישאם א־סייד?

"אנו קוראים לממשלת ישראל ולמערכת הביטחון לחדש את הנוכחות היהודית בקבר יוסף שתשיב את השליטה היהודית לעיר, ולצאת במיידי למבצע מקיף ושורשי כנגד הטרור. קצנו בפלסטרים ובאמירות נבובות פעם אחר פעם, ובכוונתנו לצאת למאבק נחוש עד לעצירה מלאה של אירועי הטרור", אמר לסיום.

כ- 100 תושבי השומרון חוסמים את הכניסה לשכם: "לא מפקירים את יוסף"
צילום: אברהם שפירא
כ- 100 תושבי השומרון חוסמים את הכניסה לשכם: "לא מפקירים את יוסף"
צילום: אברהם שפירא

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן