מבזקיםמומלצים

מסיר שומנים SNOW עלול לגרום לכוויות חמורות, יש להפסיק מיידית את השימוש

הממונה על התקינה מזהיר את הציבור מפני שימוש במוצר מסיר שומנים SNOW העלול לגרום לכוויות חמורות וקורא להפסיק מיידית את השימוש בו.

בבדיקה שנערכה מטעם הממונה על התקינה באמצעות מכון התקנים, נמצא כי המוצר אינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי החל עליו: ת"י 4272 חלק 1 "תכשירים לניקוי תנורים והסרת שומנים".

על פי סעיפי הליקויים שנמצאו המוצר שייך לקטגורית R35 – "גורם לכוויות חמורות" בניגוד לדרישת התקן. כמו כן, לא קיים מנגנון עבור אריזת קשת פתיחה. גורם הסיכון "גורם לכוויות חמורות" לא מסומן על גבי האריזה, יחד עם חוסר בהוראות שימוש, הוראות בטיחות והוראות אחסון לא מסומן ההרכב הכימי "נתרן הידרוקסיד" בהתאם לדרישות התקן. סוג סיכון: כימי – עלול לגרום לכוויות חמורות.

קראו גם:  בת 6 הובהלה לבית החולים זיו בצפת לאחר שהוכשה על ידי נחש בנחל מירון

ברקוד: 7290008424579 , יצרן: יהלום תעשיית חומרי ניקוי בע"מ ח.פ: 512537457

בשל כך, המחזיק במוצר שבתמונה מתבקש להפסיק את השימוש בו ולהרחיק מהישג ידם של ילדים.

כמו כן, המכירה בחנויות אסורה בהחלט! במקרה של הימצאות המוצרים הללו במכירה, יש ליידע את מינהל התקינה בטלפון: 0747502300

מסיר שומנים SNOW

הממונה על תקינה מדגיש כי על פי חוק התקנים תשי"ג- 1953 , אין לייצר, למכור ולייבא מוצר שאינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי החל עליו.

מינהל התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה ימשיך לבצע בדיקות שוטפות ויזומות בנוגע למוצרים עליהם חל תקן רשמי, ומי שאינו עומד בהוראות התקן הרשמי צפוי לסנקציות הן במישור המנהלי והן במישור הפלילי.

הוסיפו תגובה לכתבה

התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן