מבזקיםפוליטי / מדיני

שר המשפטים נפגש עם מקבילו הדני: "הזדמנות לדבר על המאבק באנטישמיות"

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים, גדעון סער, נפגש הערב (חמישי) עם שר המשפטים הדני, ניק האקרופ, בתל אביב. שר המשפטים הדני הוא הנציג בדרג הגבוה ביותר בממשלת דנמרק שמקיים ביקור בישראל מאז הקמת הממשלה הנוכחית, וביקורו ממחיש את כוונות הצדדים לחזק את שיתוף הפעולה בין שתי הממשלות, לרבות בתחום המשפטי.

שר המשפטים נפגש עם מקבילו הדני: "הזדמנות לדבר על המאבק באנטישמיות"
צילום: איציק בלניצקי, לע״מ

השרים נפגשו כדי לדון בכמה נושאים בעלי חשיבות, ביניהם המאבק בטרור, המאבק באנטישמיות ותופעת האלימות במשפחה, על רקע כוונת ישראל להצטרף לאמנה האירופית למניעת אלימות נגד נשים ואלימות במשפחה.

מוקדם יותר היום נפגשו נציגי משרד המשפטים הישראלי עם מנכ"ל משרד המשפטים הדני, יוהאן כריסטיאן לגרת', כדי לדון בפשעי סייבר והסרת תוכן פוגעני באינטרנט, על רקע עבודתה של הוועדה הבין-משרדית הישראלית להתאמת המשפט לאתגרי החדשנות והאצת הטכנולוגיה (ועדת דוידי).

קראו גם:  כוחות הביטחון עצרו 17 מבוקשים ברחבי יהודה ושומרון
שר המשפטים נפגש עם מקבילו הדני: "הזדמנות לדבר על המאבק באנטישמיות"שר המשפטים נפגש עם מקבילו הדני: "הזדמנות לדבר על המאבק באנטישמיות"
צילום: איציק בלניצקי, לע״מ

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים של מדינת ישראל, גדעון סער: "היה לנו לכבוד לארח את השר האקרופ בישראל. ישראל ודנמרק נהנו מקשר הדוק וייחודי לאורך השנים וביקור זה הוא הזדמנות מצוינת לחזק את שיתוף הפעולה ולקדם את היחסים המקצועיים בין מדינותינו, לרבות בתחום המשפטי".

שר המשפטים נפגש עם מקבילו הדני: "הזדמנות לדבר על המאבק באנטישמיות"
צילום: איציק בלניצקי, לע״מ

שר המשפטים של דנמרק, ניק האקרופ: "הרגשתי מאוד רצוי בישראל וזה היה ביקור מאוד מעורר השראה. לישראל ניסיון רב שנים בטיפול באיומי ביטחון לאומי חמורים. הייתה לי גם הזדמנות לדבר על המאבק באנטישמיות, אשר ממשלת דנמרק הציגה לאחרונה תכנית פעולה בתחום זה. היה מאוד מרגש להציג ולדון בתוכנית הפעולה הזו עם נציגי יד ושם".

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן