מבזקיםפוליטי / מדיני

חה"כ אייכלר תוקף את ליברמן: "שוב הוכח כי ישנה אנטישמיות כלכלית"

חה"כ ישראל אייכלר התייחס לפני זמן קצר (ראשון) לרפורמת התחבורה הציבורית וגזירות הדיור של הממשלה. בדבריו תקף אייכלר את ההחלטות שהתקבלו וקרא להן "אנטישמיות כלכלית".

בפתח דבריו אמר אייכלר: "שוב הוכח כי ישנה אנטישמיות כלכלית. המלחמה של האוצר נגד הציבור העני והחרדי, הפכו לנשק כלכלי להעדפת העשירים והמתבוללים. לא טובת האזרח עומדת לנגד עיני ממשלת השנאה. כמו בגזירות על כלים חד פעמיים, הדרת נשים חרדיות ממעונות הילדים וגזילת מסי הבלו על הדלק, עכשיו גם מחירי התחבורה הציבורית הפכו למסחטת כספי עניים שאין להם רכב פרטי."

עוד הוסיף חה"כ ואמר: "המחירים נוסקים כעת לרמה שלא הכרנו. צר האוצר וצרת התחבורה מספרים לנו מצד אחד שהם רוצים להפוך את המדינה לירוקה על ידי העדפת תח"צ, ומצד שני מעלים את מחירי התחבורה הציבורית ובכך מגבירים את השימוש בתחבורה פרטית. הצביעות שמנהלת את הממשלה, ממשיכה להכתיב את צעדיה גם הלאה."

קראו גם:  תיעוד מזעזע: גבר יהודי נדקר באכזריות באמצעות מספריים מחוץ למפעל במונטריאול

"חשוב שאזרחי ישראל ידעו את האמת: מטרת שלטון הרשע והפשע הכלכלי, נועד שאתם תסבלו ותקרסו תחת נטל יוקר המחיה המאמיר. גם הכפייה להכנסת חמץ בפסח בבתי חולים נועדה כדי לגרום למחיקת הזהות היהודית. כל אלו תוצאות אנטישמיות כלכלית וחברתית, שמקורה באנטישמיות גזענית נגד היהדות והיהודים הכשרים." סיים אייכלר את דבריו.

צילום: אתר הכנסת

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן